Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Nisan 2021 Yorumu

23.03.2021
4.914
İkizler Burcu Nisan 2021 Yorumu

19 Nisan 2021’de Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizi dikkat etmeniz gereken bir döneme adım atıyorsunuz.Söylediğiniz bazı kelimeler yanlış anlaşılabilir ve karşı tarafın kalbini kırabilir. Sizi endişelendiren ve telaşlandıran düşüncelerden olabildiğince uzak durmaya çalışmalısınız.

27 Nisan 2021’de Plüton retro hareketine başlayacak. Kendi yeteneklerinizin farkına varacaksınız. Ödenmesi gereken borçlarınızı bir an önce kapatmak için elinizden geleni yapacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Nisan 2021’de Koç burcunda Yeniay gerçekleşecek. Yeni insanlarla tanışacaksınız ve yeni iş olanakları karşınıza çıkacak. Arkadaşlarınızla birlikte seyahatlere katılabilirsiniz. Sanatın herhangi bir dalı ile ilgilenmek size oldukça iyi gelecek ve kafa dağıtacaksınız.

27 Nisan 2021’de Akrep burcunda Dolunay gerçekleşecek. Birlikte iş yürüttüğünüz insanlar var ise onlarla etkileşiminiz artabilir. Yeni bir işe yatırım yapabilir ve yeni projelere imza atabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz.

İkizler Burcu Nisan 2021 Aşk Yorumu

14 Nisan 2021’de Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Gizli İlişkiler ortaya çıkabilir. Partnerinizle vakit geçirmektense daha çok kendinize zaman ayırmak isteyeceksiniz. İlişkinizdeki sorunların tek taraflı olmadığını sizin kadar partnerinizin de birçok hataları olduğunun farkına varacaksınız. Bekar olan İkizler burçları hoşlandığınız kişiye karşı duygularınızı aktarmakta sorunlar yaşayabilirsiniz. Duygularından emin olmalı ve ondan sonra karşınızdaki insanla derin bir konuşma yapmaya çalışmalısınız.

İkizler Burcu Nisan 2021 Aile ve İlişkiler

4 Nisan 2021’de Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Sosyalleşerek yeni insanlarla tanışacaksınız. Yürütmekte olduğunuz bir iş hakkında çevrenizdeki insanlarla fikir alışverişi yapabilirsiniz. Katılacak olduğunuz arkadaş çevresi ile yeni bir tatil planı gerçekleştirebilirsiniz.

11 Nisan 2021’de Güneş ve Mars sekstil açı oluşturacak. Arkadaş çevreniz ile aranızdaki etkileşimi oldukça iyi olacak. Aklınıza gelen sıradışı fikirleri arkadaşlarınızla paylaşacaksınız ve onları da rahatlıkla ikna edebileceksiniz.

İkizler Burcu Nisan 2021 Sağlık ve Kariyer

15 Nisan 2021’de Mars ve Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Kariyeriniz ve işiniz ile ilgili artık harekete geçme vaktiniz geldi. Cesaretinizi topladıktan sonra girişecek olduğunuz İşler hakkında övgüler alacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda iyi tutmaya çalışacaksınız.

23 Nisan 2021’de Mars Yengeç burcuna geçiş yapacak. Para ile ilgili konularınız ön planda olacak. Harcamalarınızı bu ay biraz dikkat etmek isteyebilirsiniz evinizin içerisinde bazı eksikliklere de fazla para harcayabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili sizi endişelendiren durumları geri planda bırakmamalısınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.