İkizler Burcu Nisan Ayı Yorumu

İkizler Burcu Nisan Ayı Yorumu

İkizler Burcu 2016 Nisan ayında her konuda daha temkinli. İşinizi de, özel hayatınızı da tam manasıyla yoluna koymak istiyorsunuz. Yeni yerlere, yeni fikirlere ve yeni oluşumlara ihtiyacınız var. Ev, aile konularında ufak tefek gerginlikler yaşansa da, doğru iletişim sayesinde üstesinden geliyorsunuz. Kariyer alanınızda yeni fırsatlar ve iş teklifleri kapınızı çalıyor. 2016 Nisan ayında dikkat etmeniz gereken tarih aralığı 16-20 Nisan’dır. Bu zaman zarfında alacağınız kararları ve yatırımlarınızı ertelemenizde fayda var.

Nisan 2016 İkizler Burcu aşk hayatında güzel gelişmeler mevcut. Partneri olan ikizler burcu uyum içerisinde hareket ederken, olmayanlar sevgi dolu ortamlarda aşkı yakalama çabası içinde. Nisanın ilk haftası özel yaşamınızda sorumluluklarınızın arttığına şahit olacaksınız. Ev, aile konularıyla ilgili değişiklikler söz konusu. Bu değişikliklerle size keyif verecek yeni yaşam alanı yaratabilirsiniz. Nisan’ın sonlarına doğru akraba ve yakın çevreyle yaşanabilecek bir takım gerginlikler canınızı sıkabilir. Geri planda kalarak, ani çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz. Bu sizin ve ailenizin yararına olacaktır.

Nisan ayı İkizler Burcuna iş, kariyer anlamında önemli kazanımlar sağlıyor. Geriye dönük hatalar yapmamak için, kariyerinizde size sorun çıkaran oluşumları ortadan kaldırma çabasındasınız. Birlikte iş yaptığınız insanlarla güzel ilişkiler içine girerek, yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz. Nisan ayı sonlarında önünüze çıkan bir engel keyfinizi kaçırsa da, vereceğiniz teminatla bu sorunu aşıyorsunuz. Bu dönemde işiniz ve ortak çalıştığınız kişilerle ilgili yanılgıya düşmemek için acele davranmaktan kaçınmalısınız.

İkizler Burcu Nisan ayında eğitim alanında yeni şeyler öğrenmeye oldukça açık. Yeni fikirler ve aktivitelerle iç içesiniz. Öğrenci ikizler yabancı kaynaklı eğitim arayışı içindeler. İkizler burcu bu dönemde sağlığına dikkat etmesi gereken bir süreçten geçiyor. Solunum yollarıyla ilgili alerjik durumlar söz konusu olabilir. Vitamin içerikli besinler tüketmenizi öneriyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.