Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Ocak 2021 Yorumu

17.12.2020
4.575
İkizler Burcu Ocak 2021 Yorumu

8 Ocak 2021 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi giderek güçlendireceksiniz. Yurtdışı İle bağlantılı işleriniz varsa buralarda çok fazla görüşme yapabilir ve yeni bir iş bağlayabilirsiniz.

19 Ocak 2021 tarihinde Mars gezegeni ve Uranüs gezegeni birleşiyor. İkili ilişkilere biraz dikkat etmeniz gereken bir durum söz konusu olacak. Daha öncesinden içinize atmış olduğunuz konular varsa bunlar beklemediğiniz bir zamanda dışarı çıkabilir ve bu yüzden karşı tarafa ağır ithamlarda bulunabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Ocak Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak 2021 saat 07.59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, para ile ilgili konularınız ön planda olacak. Daha fazla çalışarak ekstra para kazanmak için yeni yollar denemek isteyebilirsiniz. Yatırım yapma gibi bir düşünceniz varsa hayata geçirmek isteyeceksiniz.

28 Ocak saat 22.15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, uzun zamandır planladığınız bir yurt dışı gezisi veya şehir dışı gezisi varsa buralarda bir aksaklık ortaya çıkabilir. Bu yüzden kısa vadeli planlar yapmaya çalışın.

İkizler Burcu Ocak 2021 Aşk Yorumu

8 Ocak 2021 tarihinde aşk ve gezegeni olan Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkileriniz ve özel hayatınız bu durumdan etkilenecek. Partnerinize güvenmekte zorlandığınız bir konu varsa sezgilerinizin üzerine gideceksiniz.

Gizli kalmış durumları açığa çıkaracaksınız. Ortaya çıkan durumlara hemen anlam yüklemeyin partnerinize bunların neden kaynaklandığını sorun.

İlişkisi olmayanlar ise Ocak ayından itibaren size iyi gelen bir ilişkiye başlama ihtimaliniz yüksek olacak.

İkizler Burcu Ocak 2021 Aile ve İlişkiler

11 Ocak 2021 tarihinde Mars ve Satürn kare hareket içerisinde olacak. Arkadaşlık ilişkilerinizde sizi zorlayan durumlar ortaya çıkabilir. Sosyal çevrenizde yenilikler yapmak isteyeceksiniz. Bu sayede kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Aile içerisinde sizi anlamadığını düşündüğünüz bir kişi varsa ayın ortasına daha onunla bir konuşma yapmak isteyebilirsiniz. Bu kişiye sizin fikirlerinizi desteklemesinin ne kadar önemli olduğunu aktarmaya çalışacaksınız.

İkizler Burcu Ocak 2021 Sağlık ve Kariyer

13 Ocak 2021 tarihinde Jüpiter ve Uranüs kare açı içerisinde olacak. Fiziksel sağlık sorunları ortadan kalkıyor. Fakat ruhsal sağlık sorunlarınız ile baş etmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Ruh halinizi iyileştirmek için size iyi gelen yeni etkinlikler veya hobiler bulmaya çalışmalısınız.

30 Ocak 2021 tarihinde Merkür Kova burcunda retro hareketine başlayacak. İş görüşmelerinde anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Bu yüzden kendinizi net ifade edip etmediğiniz hakkında emin olmaya çalışın.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.