Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

23.12.2021
3.748
İkizler Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

2 Ocak 2022 tarihinde Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Seyahatlerle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni kültürler öğrenerek vizyonunuzu geliştirmeye çalışacaksınız Fikirlerinizi ifade ederken çok fazla ısrarcı olmamaya çalışmalısınız. Merkür geri hareketine başlamaya hazırlandığı için hayatınızla ilgili önemli kararlar bu dönem içerisinde almamalısınız.

12 Ocak 2022 tarihinde Merkür ile Uranüs kare açı oluşturacak. Öncesinden planlanmış olan seyahatlerde aksaklıklar karşınıza çıkabilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı planlarınızı iptal etmek zorunda kalabilirsiniz. Ufkunuzu genişletmeye çalışacak, düşüncelerinizi köklü bir şekilde değiştireceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Ocak 2022 tarihinde Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Eski aşklarınız tekrar gündeminize gelebilir, aynı hatayı yapmamak için mantıklı düşünmeye çalışmalısınız. Duygusal anlamda manipülasyonlara açık olabilirsiniz.

18 Ocak 2022 Yengeç Burcunda Dolunay gerçekleşecek.İşiniz ve maddi durumunuzla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maaşınıza zam alabilir, borçlarınızı rahatlıkla kapatabilirsiniz. Kariyerinizde iyi yerlere ulaşmanızı sağlayacak olan adımlar atabilirsiniz. Terfi gibi olumlu süreçler sizinle olabilir.

İkizler Burcu Ocak 2022 Aşk Yorumu

23 Ocak 2022 tarihinde Venüs ile Uranüs üçgen açı oluşturacak. Aşk hayatınızı detaylı bir şekilde düşenecek olduğunuz sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Eski sevgilileriniz sizinle iletişim içerisinde olmaya çalışabilir. Size karşı geçmişte verilen sözlerin tutulmasını istediğinizi belirtebilirsiniz. Bilinçaltınızda yer alan kaybetme korkusundan uzaklaşacaksınız.

29 Ocak 2022 tarihinde Venüs Oğlak’ta düzeliyor. Partnerinizle daha yakın ilişki kuracak ve onu her şekilde anlayabildiğinizi yansıtmaya çalışacaksınız. İlişkiniz yok ise bu dönem içerisinde tutuklu ve aşk dolu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İlişkiler anlamında sezgilerinize sonuna kadar güvenmelisiniz.

İkizler Burcu Ocak 2022 Aile ve İlişkiler

14 Ocak 2022 tarihinde Merkür Kova’da geri gidiyor. Eğitiminiz ile ilgili konular üzerine yakın çevrenizden akıl almak isteyebilirsiniz. Sizin için hassas olan konular içinde ailenizden destek almak öncelikleriniz arasında yer almaya başlayacak.

18 Ocak 2022 tarihinde Uranüs düzeliyor. Son zamanlarda aile içerisinde yaşamış olduğunuz krizler size ağır gelmeye başlayabilir. Duygusal anlamda etkilendiğiniz durumların açığa çıkmasını istemeyebilirsiniz.

İkizler Burcu Ocak 2022 Para ve Kariyer

24 Ocak 2022 tarihinde Mars Oğlak burcuna geçiş yapacak. Finansal açıdan sorunlu bir şekilde ilerleyen durumları düzeltmeye çalışabilirsiniz. Alacak verecekler ile ilgili konuların üzerine ekstra durmaya çalışacaksınız. Ödenmesi gereken kredi, sigorta veya nafaka gibi borçları ihmal etmemelisiniz.

26 Ocak 2022 tarihinde Merkür Oğlak’ta geri gidiyor. Maddi açıdan dikkat etmeniz gereken bir tarih. Harcamalarınız yüzünden kendinizi zor durumda hissedebilirsiniz. Yapacak olduğunuz harcamaların önceliğini belrilemelisiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.