İkizler Burcu Ocak 2023 Yorumu

İkizler Burcu Ocak 2023 Yorumu

Ocak ayında parayla ilgili konular ön planda olmaya başlayacak ve yeni girişimler yapmaya hazır olacaksınız. Merkür’ün bu alanlarında gerilemesi hesap kitap işlerinizi biraz karıştırabilir. Bankadan alacak – verecek işleriniz var ise buralarda yapılması gerekenleri ihmal etmemelisiniz. Alınması gereken zorunlu ihtiyaçları öncelik vermeli, gereksiz olan harcamaları ise Ocak ayında kısmaya çalışmalısınız. Para hakkındaki düşüncelerinizi değişebilir. Karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. İlişkilerde yeni güzellikler sizinle olacak.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Ocak 2023 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Para ile ilgili konularda net kararlar vermeniz gerekiyor. Alacak olduğunuz bu kararları uygulamak sizi zora soksa da mümkün olduğunca kendi yolunuzdan vazgeçmemeye çalışın. Maddi açıdan kendinizi zorlamamalı, gelir gider dengesini tutmaya özen göstermelisiniz.

21 Ocak 2023 tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Planlarınız giderek hızlanmaya başlayacak. Özellikle yarım bırakmış olduğunuz konular var ise bunları tamamlamak için sabırsız olacaksınız. Kendinizi dinlemek, daha sakin bir hayat sürmek için kısa süreli seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Duygusal açıdan yenilikler yapacaksınız.

İkizler Burcu Ocak 2023 Aşk Yorumu

1 Ocak 2023 tarihinde Venüs, Plüton ile Oğlak burcunda kavuşum içerisinde olacak. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz gerilimin artık son bulmasını isteyeceksiniz. Çocuklarla ilgili problemler var ise eşinizle de bunu oturup konuşacak, ortak kararlar alma yolunda ilerleyeceksiniz. İlişkinizin yenilenmesi sizin için oldukça önemli bir konu haline gelecek.

23 Ocak 2023 tarihinde Venüs, Satürn ile Kova burcunda kavuşum içerisinde olacak. Platonik bir şekilde ilerleyen durum var ise buralarda yeni gelişmeler söz konusu olmaya başlayabilir. Ocak Ayının sonlarına doğru katılacak olduğunuz etkinlikte yeni biri ile tanışabilir ve hoşlanmaya başlayabilirsiniz.

İkizler Burcu Ocak 2023 Aile ve İlişkiler

3 Ocak 2023 tarihinde Venüs, Kova burcuna geçiş yapacak. İnsanlarla bir arada olmaktan keyif alacaksınız. Kardeşlerinizin eğitim hayatları ile ilgili konulara yeni yollar bulmaya çalışacaksınız. Akrabalarla bir araya gelebilir, daha önceden planlanan işler var ise bunları yakınlarınızla birlikte gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

20 Ocak 2023 tarihinde Güneş, Kova burcuna geçiş yapacak. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla yaşadığınız iletişim sıkıntıları giderek geride kalmaya başlayacak. Çevrenizde desteğe ihtiyacı olan kişiler var ise bu kişilere elinizden geldiğince yardımcı olacaksınız.

İkizler Burcu Ocak 2023 Para ve Kariyer

12 Ocak 2023 tarihinde Mars, İkizler burcunda ileri hareketine başlayacak. Mars’ın düzelmesi ile birlikte Ocak ayında yavaşlayan işleriniz giderek hızlanmaya başlayacak. Maddi anlamda bir rahatlama yaşayacaksınız. İş hayatınızda ki enerjiniz yükseldiği için yeni gelir kaynakları elde edebileceksiniz.

27 Ocak 2023 tarihinde Venüs, Balık burcuna geçiş yapacak. Hayatınızda hızlı gelişmeler söz konusu olmaya başlayabilir. Özellikle karşınıza çıkan iş fırsatlarını çevrenizdeki insanlarla birlikte değerlendirmek isteyebilirsiniz. Kariyeriniz giderek açılmaya başlayacak. Bu durumu maddi anlamda da güzel bir olanağa çevireceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.