İkizler Burcu Şubat 2021 Yorumu

İkizler Burcu Şubat 2021 Yorumu

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı gerçekleştirecek. Geçmişte sizi yıpratan olayların üzerinde durarak farklı bir yerden görmeye başlayacaksınız. Sorunlardan kaçmak isteseniz de Şubat ayında bu pek mümkün olmayacak. Yaşayacak olduğunuz yüzleşme sayesinde tamamlanma ve olgunlaşma enerjisi sizinle olacak. Maddi açıdan kendinizi huzursuz hissettiğiniz konular varsa buralarda da düzeltmeler yapmak isteyebilirsiniz. Sizin için bu hayatta gerçekten neyin önemli olduğunu anlayacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, eğitim hayatınız devam ediyor ise kendi alanınızda gelişmek için farklı bir şehirde veya ülkede eğitim almak isteyebilirsiniz. Yeni bir döneme adım atacaksınız ve bu sayede karşınıza güzel fırsatlar çıkacak.

27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, evinizi ilgilendiren konuları ön planda tutacak. Aileniz ile birlikte yaşıyorsanız onlardan ayrılarak yeni bir eve geçiş yapabilirsiniz. Taşınmayla ilgili konularda biraz daha özenli olmaya çalışmalısınız.

İkizler Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim içerisinde olacak. İlişki içerisinde baskılandığınızı hissettiğiniz noktalar varsa bunları düzeltmeye çalışacaksınız. Özgürlüğünüze düşkün olmanız partneriniz ile aranızda sorunlara yol açabilir. Hem kendinizi kısıtlamadan hemde partnerinizi incitmeden bir ortak nokta bulmaya çalışacaksınız. İlişkisi olmayan İkizler burçları ise bu ay ortasına doğru yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Geçmişten gelen hayal kırıklıklarını arkanızdan sürüklemekten vazgeçin.

İkizler Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021 tarihine kadar orada kalacak. Yeni arkadaşlıklar edinmek isteyebilirsiniz. Yurtdışına çıkma gibi bir planınız varsa bunu arkadaş çevrenizle gerçekleştirmek için ileri bir tarihe atmak isteyeceksiniz.

6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı içerisinde olacak. Bu sizin çevrenizdeki insanlara bakış açınızı değiştirebilir. Kendinizi özgür hissettiğiniz kişilerle daha çok vakit geçireceksiniz. Aileniz günlük sorunlarına da çözüm getirmek isteyeceksiniz.

İkizler Burcu Şubat 2021 Sağlık ve Kariyer

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı içerisinde olacak. İş yerinizde üstlerinizin dikkatlerini üzerinize çekebilirsiniz. Ele almış olduğunuz projelerden göstermiş olduğunuz başarılar sayesinde övgü alacaksınız.

25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’e kadar orada kalacak. Kariyeriniz için yeni bir iş başlangıcı yapmak isteyebilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili konuların üzerine daha fazla düşeceksiniz. Daha dinç bir yaşam standardı için hayatınıza sporu dahil etmek isteyebilirsiniz. Şubat ayında yeni bir sayfa açmak size oldukça iyi gelecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.