İkizler Burcu Şubat 2022 Burç Yorumu

İkizler Burcu Şubat 2022 Burç Yorumu

5 Şubat 2022 tarihinde Plüton Kuzey ay düğümü ile üçgen açı oluşturacak. İç dünyanızda yeni bir dönüşüme ve farkındalığa adım atıyorsunuz. Kendinize daha çok güvenecek ve gücünüzün farkına varacaksınız.

14 Şubat 2022 tarihinde Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. Bu dönem içerisinde öğrenmeye açık olacak ve daha fazla meraklı olacaksınız. Yabancı kültürlerle ilgili ufkunuzu genişletecek olan yeni bilgiler öğrenebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Şubat 2022 tarihinde Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Eşinizle veya sevgilinizle ilişkinizi tazeleyecek olan kısa süreli bir seyahate çıkma fikrine yakın olabilirsiniz. Geçmişten gelen problemlere vakit ayıracak, bunları çözmeye çalışacaksınız.

1 şubat 2022 tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Mesleğinizle ilgili yeni bir döneme adım atabilirsiniz. Gerçekçi ve pratik fikirlerle başkalarının sorunlara çözümler bulmaya çalışacaksınız. Görüşlerinizi değiştirecek belli başlı konular gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Şubat 2022 Aşk Yorumu

12 Şubat 2022 tarihinde Venüs ve Mars Kavuşum içerisinde olacak. Partnerinizin sizi hem maddi hem de manevi anlamda desteklediğine şahit olacaksınız. İlişkiniz yok ise bu dönem içerisinde tutkulu bir aşk gündeminizde yer almaya başlayabilir.

18 Şubat 2022 tarihinde Güneş Balık burcuna geçiş yapacak. Partnerinizin sorunlarıyla ilgilenmek size bu dönem içerisinde iyi gelecek. Birlikte geliştiğinizin farkına varacaksınız.

4 Şubat 2022 tarihinde Güneş ve Satürn Kova burcunda kavuşum içerisinde olacak. İlişkisi olmayanlar bu dönem içerisinde yeni bir ilişki size göre olmayabilir, bu yüzden kendi başınıza zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Şubat 2022 Aile ve İlişkiler

27 Şubat 2022 tarihinde Ay, Venüs ve Mars tam kavuşum yapacak. Ailenizle aranızda para ile ilgili konulardan dolayı çıkan tartışmalar var ise bunları yok etmeye çalışacaksınız. Aile büyüklerinizin kişisel problemleri ile ilgilenmek isteyebilirsiniz.

11 Şubat 2022 tarihinde Merkür ve Plüton Oğlak burcunda kavuşum içerisinde olacak. Kardeşlerinizle ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Birlikte yapacak olduğunuz etkinlikler sayesinde enerjiniz giderek yükselmeye başlayacak.

İkizler Burcu Şubat 2022 Para ve Kariyer

4 Şubat 2022 tarihinde Merkür Oğlak burcunda düzelecek. Maddi anlamda problem yaşadığınız durumlar yoluna girmeye başlayacak. Daha önceden yapmış olduğunuz hataları tespit edilecek ve bunları düzeltmeye çalışacaksınız. Yatırımlarınızla ilgili bilmediğiniz farklı bir detay öğrenebilirsiniz.

13 Şubat 2022 tarihinde Jüpiter ve Uranüs sekstil açı oluşturacak. İş hayatınızla ilgili beklemediginiz güzel bir fırsat karşınıza çıkabilir. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığının farkına varacak, yeni anlaşmalara adım atacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.