İkizler Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

İKİZLER Burcu Temmuz 2019’da maddi açıdan biraz sıkıntı çekebiliriz. Para harcayacağımız yerlere dikkat ederek daha tutumlu olmaya çalışmalısınız.

İkizler Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

İş hayatınızda önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirirseniz güzel paralar kazanabilir ve rahat bir şekilde harcama gerçekleştirebilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek için bir takım mal varlığı edinme gibi bir duruma doğru gidebilirsiniz.

Yakın arkadaşlarınızla aranızda bir iletişim kopukluğu olabilir. Bu dönem biraz daha fazla enerji harcaya bilirsiniz. Planladığınız bir kaç şey var ise bir aksaklık ile karşılaşabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkisi

2 Temmuz’da Yengeç burcunda yeniay ile beraber güneş tutulmasının meydana gelmesi ile birlikte önemli kararlar almamaya dikkat etmelisiniz.

17 Temmuzda ise Oğlak burcunda dolunay ile beraber ay tutulması meydana gelecek. Bu dönemde hayatınızda güzel bir hareketlilik meydana gelecek. Durağanlıktan çıkarak daha heyecanlı ve dinamik bir yaşantıya yelken açacaksınız.

İkizler Burcu Temmuz 2019 Aşk Yorumu

İKİZLER Burcu Aşk Hayatı Temmuz 2019’da, birbirinizi anladığınız ve sevginizin güçlendiği bir döneme gireceksiniz. Aranızı bozmaya çalışan bir kişinin farkına varacak ve parteniriniz ile birlikte bu kişi hakkında bir konuşma yapabilirsiniz.

Beklemediğiniz bir zamanda sevgilinizden veya eşinizden bir süpriz alabilirsiniz. Her ne kadar bazı zamanlar tartışma ortaya çıksa da rahat bir şekilde bu tartışmaları atlatacaksınız.

İkizler Burcu Temmuz 2019 Aile ve İlişkiler

İKİZLER Burcu Temmuz 2019, aile ilişkileriniz daha güzel bir şekilde olacak. Uzun süredir görmediğiniz veya özlediğiniz bir aile üyesi ile görüşebilirsiniz. Aile içerisinde sizden borç isteyecek birisi olabilir.

Maddi açıdan sıkıntıya girmemeniz için o kişiye bunu düzgün bir şekilde aktarmalı ve borç vermemeye dikkat etmeliyiz. Bir miras yada ortak alınan bir ev veya arabanın konuşması geçecebilir. Eğer alınmadıysa birlikte bunu alma planları yapabilirsiniz. Resmi bir yerden beklenen haber gelecek ve aile içerisinde büyük bir rahatlama söz konusu olacak.

İkizler Burcu Temmuz 2019 Sağlık

Temmuz 2019’da İKİZLER Burcu sağlığında, dikkat etmesi gereken bir aya giriyorsunuz. Her istediğinizi yiyip içerek beslenmenize kötüye götürmüşsünüz. Bu durumun size ciddi yan etkileri olabilir. Bir an önce bir diyetisyen ile görüşüp sağlıklı beslenmeye başlamanız lazım.

Sıcaklardan dolayı baş dönmesi yaşayabilir ve sonrasında eğer var ise migren ağrılarınız canınız sıkılabilir. Bu durumu önlemek için daha akşam saatlerinde dışarı çıkmanız da fayda var.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.