İkizler Burcu Temmuz 2020 Yorumu

İkizler Burcu Temmuz 2020 Yorumu

Bu ay içerisinde daha fazla zorlayıcı süreçler yaşamayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara güvenerek hareket etmeniz lazım. Geçmişte kurmuş olduğunuz olumsuz arkadaşlıklar yüzünden sürekli bir güvensizlik söz konusu. Bu durumun farkına varacan kişiler olabilir. Ortağınız varsa eğer aranızda ki buzlar yavaş yavaş yok olmaya başlayacak. Birbirinize karşı daha anlayışlı olmanız gereken bir dönemin içerisindesiniz. Ancak bu şekilde işlerinizi düzgün bir şekilde halledebileceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek ve kendinize olan güveniniz yerine gelecek. Özgüveninizi kıran konuları tespit edebilecek ve bu durumların düzelmesi için elinizden geleni yapmak isteyeceksiniz.

20 Temmuz 2020 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve aile içerisinde maddi konulardan kaynaklı bir tartışma çıkabilir. Bu yüzden biraz daha sakin olmaya çalışmalısınız.

İkizler Burcu Temmuz 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınız ile ilgili sizi tedirgin eden durumlar bu ay içerisinde biraz daha artışa geçebilir. İç sezgilerinize güvenmelisiniz, başkalarının anlattıkları konulara hemen inanmadan önce gerçeklik payının olup olmadığını tespit etmeniz lazım. Partneriniz sizde bazı değişen durumlar tespit edebilir ve bunun nedenlerini size sormak isteyebilir. Ona karşı dürüst olmalı ve ne hissediyorsanız açık bir şekilde ifade etmeniz lazım. Aksi takdirde aranızda oluşan anlaşmazlık giderek büyüyebilir.

İkizler Burcu Temmuz 2020 Aile ve İlişkiler

Anne veya babanız sizinle özel bir konu hakkında konuşmak isteyebilir. Uzun zamandan beri size anlatmak istedikleri fakat bir türlü cesaret edemedikleri bir konu var. Bu konun sizin ile direkt bir bağlantısı olmasa da bir şeyleri çözüme kavuşturmak için sizden yardım isteyebilirler. İkili ilişkilerde biraz daha özverili olmanız gerekebilir. Yakın çevrenizde size karşı yardımcı olmak isteyen kişiler var ama siz bunları çok fazla yanınızda istemeyebilirsiniz.

İkizler Burcu Temmuz 2020 Sağlık ve Kariyer

Temmuz ayının başında boyun bölgeniz de bir incinme yaşayabilirsiniz. Bu yüzden biraz daha dikkatli olmaya çalışmalısınız. Özellikle geçmişte bir rahatsızlık yaşadıysanız bu tekrar ortaya çıkabilir. Kariyeriniz ile ilgili hedeflediğiniz şeylere yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Daha önce gerçekleştirmek için başına geçtiğiniz bir proje yarım kaldıysa bunu tamamlamak için başına geçebilirsiniz. İş hayatınızda alacak olduğunuz bir terfi söz konusu olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.