Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Temmuz 2021 Yorumu

29.06.2021
2.863
İkizler Burcu Temmuz 2021 Yorumu

22 Temmuz 2021 tarihinde Venüs Başak burcuna geçiş yapacak. Bol bol seyahat edeceksiniz. İkili ilişkileriniz ön planda olacak. Anlaşamadığınız insanlara karşı sert tepkiler verebilirsiniz. Fikir uyuşmazlıklarından kaynaklı gerginliklerle de karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden biraz daha sakin kalmaya çalışmalısınız.

28 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Kendinize olan güveniniz yerine geliyor bu sayede başlayacak olduğunuz işleri kolaylıkla bitireceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Temmuz 2021 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay yaşanacak. Para ile ilgili konuları ön plana çıkacak. Geliriniz de artışlar ortaya çıkabilir. Satın almak istediğiniz mülkiyet varsa bununla ilgili olumlu bir gelişme yaşayabilirsiniz. Sosyalleşmek ve gezmek için de bir miktar para harcamak isteyebilirsiniz.

24 Temmuz 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kariyerinizi ileriye taşıyacak güzel gelişmeler yaşayacaksınız. İş hayatınızdaki hedeflerinizi yeniden belirlemeli ve yapmak istediklerinizi başına geçmelisiniz. Sizi yükseltecek olan fikirleri ön planda tutmaya çalışacaksınız.

İkizler Burcu Temmuz 2021 Aşk Yorumu

28 Temmuz 2021 tarihinde Jüpiter Kova burcunda retroya başlayacak. Aşk hayatınız ile ilgili konularda kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Partnerinizle sürekli tartıştığınız bir durum varsa bunu artık aşmanın yollarını bulabileceksiniz. Eşiniz veya sevgiliniz size güzel bir sürpriz hazırlayabilir.

29 Temmuz 2021 tarihinde Mars Başak burcuna geçiş yapacak. Bu tarihte partnerinizle zaman geçirmek size iyi gelecek ve stresinizin azaldığını anlayacaksınız. İlişkiniz yok ise yeni bir ilişkiye başlamak için kendinizi hazır hissetmeyebilirsiniz. Bu yüzden biraz daha yalnız kalmak isteyeceksiniz.

İkizler Burcu Temmuz 2021 Aile ve İlişkiler

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars ve Uranüs kare açı oluşturacak. Yakın çevre ile olan ilişkinizlerinize biraz daha dikkat etmelisiniz. Beklemediğiniz bir tepki alabilir ve bu yüzden kendinizi stres altında hissedebilirsiniz. Ailenizin sorunlarını dinlemek ve onların sorunlarına çözüm bulmak ilk amacınız olacak. Kardeşleriniz varsa onların hayatlarını önemli ölçüde ilgilendiren bir konu hakkında da karar alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla geçirecek olduğunuz zamanlar kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak ve birlikte güzel bir tatil planı yapabileceksiniz.

İkizler Burcu Temmuz 2021 Para ve Kariyer

11 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Para ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Maddi durumumuz da olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Gelirinizi iki katına çıkarmak için yeni iş arayışları içerisine girebilir veya ekstra bir iş bulabilirsiniz.

12 Temmuz 2021 tarihinde Venüs ve Mars birleşim içerisinde olacak. İş hayatında olumsuz etkileyen etmenleri tespit edecek ve bunları kökünden çözmeye çalışacaksınız. İş arkadaşlarınıza aklınızda olan projelere yönelik olumlu destekleyici görüşler alabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.