Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Temmuz 2022 Yorumu

28.06.2022
2.038
İkizler Burcu Temmuz 2022 Yorumu

5 Temmuz Mars Boğa burcuna geçiş yapacak. Parayla ilgili endişeleriniz varsa bunları düzeltmek isteyeceksiniz. Harcamalarınızı kontrol almaya çalışmalısınız. Gelirinizi arttırmak için yeni işler bakmak isteyebilirsiniz.

19 Temmuz Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Kendinizi ifade edeceksiniz ancak zaman zaman fevri çıkışlarda bulunabilirsiniz. Endişelerinizi dile getirmek istemesenizde kendiliğinden açığa çıkabilir.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Temmuz Oğlak Burcunda Dolunay gerçekleşecek. İç dünyanızda yaşamış olduğunuz olaylar yüzünden kendinizde önemli değişikler yapabilirsiniz. Kendinize yeni bir sayfa açmak sizin için zor olmayacak. İçsel olarak rahatlamak için terapi veya meditasyon gibi alanlara yönelebilirsiniz.

28 Temmuz Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Arkadaşlarınızla birlikte tatil planlaması yapmak isteyebilirsiniz. Kardeşlerinizin sorunlarıyla ilgilenecek, onların kararlarını olgunlukla karşılayacaksınız.

İkizler Burcu Temmuz 2022 Aşk Yorumu

28 Temmuz Jüpiter retro hareketine başlayacak. Partnerinizle geleceğe dair planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Önünüze gelen projeleri en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacak, eşinizle de bununla ilgili uzun süre bu durumları konuşacaksınız.

22 Temmuz Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak. İlişkide atacak olduğunuz yeni adımlar sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Duygusal anlamda kendinizi olaylara kaptırabilirsiniz. Bu yüzden daha sakin adımlarla ilerleyen.

İkizler Burcu Temmuz 2022 Aile ve İlişkiler

27 Temmuz Uranüs Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumda olacak. Bilinçaltınızda yatan endişe ve korkuları yakın çevrenizle paylaşmak isteyeceksiniz. Bu dönem içerisinden sizden destek isteyen bir aile bireyi ile ilgilenmek isteyeceksiniz. Sizden gizlenen sırlar varsa bunlar yavaş yavaş açıma çıkabilir. Duygu ve düşüncelerinizi rahat bir şekilde dile getirmeli, gerekirse ailenizle birlikte yeni planlamalar yapmalısınız. Size iyi gelmeyen kişilerden kendinizi uzak tutmanız en iyisi olacaktır.

İkizler Burcu Temmuz 2022 Para ve Kariyer

5 Temmuz Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Parayla ilgili konular yüzünden kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeli, paranızı acele kararlar alarak harcamayın. Gelirinizi arttırmak için çaba sarf etmeyi düşünün.

18 Temmuz Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda Venüs sizi olumlu şekilde desteklemeye başlayacak. Keyifli bir şekilde işlerinizi yoluna koyacaksınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.