İkizler Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

İkizler Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

İkizler Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz ayı ve sonrası hareketlilik kazanıyor. Bu hareketlilik size pek tuhaf gelmiyor, çünkü alışık olduğunuz bir durum. Aşk hayatınızın hareketlenmesi ve canlı kalması hoşunuza gidiyor. Bu durum güzellikleri getirirken, bazı sorun ve sorumlulukları da beraberinde getiriyor. Özellikle birlikteliği olan ikizlerin aşk hayatında sorunlar su yüzüne çıkıyor. Partnerinizle aranızda yaşanan sorunları bahane ederek ondan uzaklaşmak ve ayrılığa gitme düşüncesi içine girebilirsiniz. Bekar ikizler için aşk hayatında güzel fırsatlar söz konusu. Ancak ilişkisi olmayan ikizler boyundan büyük ilişkilere göz dikebilir, sonrasında üzülebilirler.

İkizler Burcu aşk uyumu söz konusu olduğunda durup düşünüyor. Gerçekten ten ve ruh uyumu arıyorsunuz. Karşınıza birçok fırsat çıkmasına rağmen siz hepsini değerlendirmeye almıyorsunuz. Bazen bakışlar bile sizi kendinden soğutmaya yetiyor ve ilişki başlamadan bitebiliyor. Bununla birlikte ailenin onayı ve çevre tepkisi de sizin için önem kazanıyor. Duygu ve düşüncelerinizin yön bulması üzerinizdeki bakışlar ve hakkınızda söylenenlerle birlikte değişip, yön bulabiliyor. Sizin ciddi bir ilişkiye başlayıp, devam ettirip evlilik sürecine gitmeniz oldukça uzun sürüyor. Bu nedenle partnerinizin işi çok zor. Her yönden mükemmel bir eş olmalı.

İkizler Burcu aşk günlük yaşam konusunda tempolu. Yerinizde duramıyor, buradayken hoop bir anda yer değiştirebiliyorsunuz. Kararlarınızda kalıcı tutum sergileyemediğiniz zamanlarda karşı cinsi sıkıntıya sokabilirsiniz. Yeni başlangıç yapmış olanlar biraz daha tutarlı hareket etmeye özen göstermeliler. İkizler burcu iş hayatı ile aşk hayatını bir arada yürütebilen ender burçlardan. Bu size yoğun aşk temposu içinde bu ay fazlasıyla avantaj sağlıyor. Temmuz ayında riskli ilişkilere girmekten kaçınmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.