İkizler Burcu Yaz Yorumu

İkizler Burcu Yaz Yorumu

İkizler burcu 2016 yaz aylarında becerileri ve hayatını yaşayış tarzıyla ön plana çıkıyor. Yeteneklerinizi doğru yönde kullanıyorsunuz. Burcunuzun size verdiği enerji son derece güzel ve yüksek. Hayatınıza istediğiniz derecede yön verebileceğiniz ve renk katabileceğiniz aylara giriş yapmış bulunuyorsunuz.

İkizler burcu 21 Mayıs-21 Haziran 2016 tarihleri arasında kariyerinde değişikliğe gidiyor. Arzu ettiğiniz yaşam için gerekli olan her şeyi yavaş yavaş ilerletiyorsunuz. Yeni yüzler, yeni projeler, iş bağlantıları ve sözleşmeler iş hayatınıza yön vereceğiniz doğrultuyu önemli oranda belirliyor. Olumsuzlukları ve yıpranmışlıkları geride bırakıyor ve önemsemiyorsunuz. Olumlu ve sempatik yanınızı daha fazla kullanacağınız bu ay, çevrenizin sevgisini kazanıyor, vazgeçilmez insanlar arasına giriyorsunuz. Dikkatiniz ve konsantrasyonunuzun en üst seviyede olacağı zamanları iyi değerlendirebildiğiniz ölçüde başarıyı yakalıyorsunuz.

İkizler burcu 21 Haziran-21 Temmuz 2016‘da aşk hayatı daha hareketli. Zaten hali hazırda hareketli olan hayatınıza yeni renkler girebilir. İlgi alanlarınız farklı yönlere kayabilir. Bu ay içinde özel hayatınız konusunda hatalar yapmamaya gayret göstermelisiniz. Özellikle evli ikizler riske girmemeli. Duygu patlamalarına açık bir dönem diyebiliriz. Heyecanınızı da, öfkenizi de en dipte yaşayabileceğiniz zamanlarınız olabilir. Kırıcı olmamaya, isteklerinizi zorla yaptırmamaya özen gösterin. İlişkilerinizin size vereceği etkiler iş hayatınız açısından da önemli. Bağlantılarınız iç içe ve doğru orantılı. Özel hayatınızda ne derece mutlu iseniz, kariyerinizde de o derece başarılısınız.

İkizler burcu 21 Temmuz-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında uzun süreli birliktelik yaşayanlar için ciddiyete dönüşebilir. Yalnız ikizler için ise, hayatına yeni bir nefes girebilir. Bu arada sağlığınızı fazlasıyla ihmal ediyorsunuz. Özellikle beslenme ve uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Sağlık sorunları ile arası iyi olmayan bir kişiliksiniz ve kendi ihmalkarlıklarınız nedeniyle yorgun düşebilir, bu yönde ufak sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.