İlk Buluşmada Erkekler Nelere Dikkat Eder

113.892
İlk Buluşmada Erkekler Nelere Dikkat Eder

Yeni bir ilişki, yaşayacağınız ilk ilişkiniz olmasa bile her zaman için aşırı heyecan verici ve bir o kadar da streslidir. Çünkü ilk izlenimleri bu ilk buluşmada yaratacaksınız, ayrıca  kendini beğendirme arzusu insanın doğasında vardır. İlk kez tanışacağınız kişinin nelerden hoşlanabileceği ya da onu nasıl etkileyebileceğiniz  buluşma anına kadar beyninizi meşgul edecektir. Unutmayın ilk intiba çok önemlidir. Çünkü tanışmanın ilk birkaç dakikasında içgüdülerimiz karşımızdaki için sempatik ya da antisempatik tanımını yapar. Ama Newton’un da söylediği gibi “Aşk köprü kurmaktır.” Onun için doğru adımlarla sağlam köprüler kurmak ilişkinin süresini belirler. İlk buluşmanızın hayal ettiğiniz gibi geçmesini istiyorsanız basit ama etkili  önerilerimize bir göz atabilirsiniz.

Tarz
İlk buluşmalarda nasıl giyindiğinizin önemi büyüktür ve daha önce hiç denemediğiniz bir stili denemek için hiç de uygun değildir. Ayrıca çoğu erkek rüküş ve frapan kadınlardan hoşlanmaz. Ve unutmayın ki  dış görünüşün önemli olmadığı söylense de vitrin her zaman önemlidir. Tarzınız sizin vitrininiz  olacaktır. O yüzden kendinize has bir tarz yaratın. Ayrıca nasıl bir mekanda buluşacağınızı önceden öğrenmek kıyafet seçiminizi kolaylaştıracaktır.

Saçlar
Saçlar kadının en doğal aksesuarıdır. Yeni yıkanmış ve hoş kokan saçlarınıza  ilk buluşma için doğal bir fön çektirmek yerinde olacaktır.

Makyaj
İlk buluşmanın  heyecanıyla makyajınızı abartmayın. Doğal ve doğru bir makyaj güzel bir gülüş ile desteklenirse erkekleri onikiden vurmak için iyi bir silahtır. Buluşma anında önce aynaya son bir kez bakın ve gözüne fazla gelen detayları rötuşlayın.

Koku
Kokunuzu çok önemseyin. Unutmayın koku hafızası yalnızca yaşanılan anı değil,  o anki duyguları tekrar yaşatır ve en güçlü hafızadır. Birde sizin güzel kokunuz dışında ağzınızdan çıkacak ferah nefes kokusu da karşınızdakine bırakacağınız etki açısından önemsemeniz gereken bir noktadır.

Topuklu ayakkabı
Genel olarak erkeklerin dikkatini çok çeken topuklu ayakkabıyı tercih ettiyseniz  kendinizden emin adımlar atın. Ancak an içinde sizin nelerin beklediğini bilemezsiniz. Topuklu ayakkabılarınızla yürümek zorunda kalabilirsiniz. Yine de seçiminizi yaparken tüm bunları göz önüne alarak rahatlığı ve şıklığın bir arada olduğu ölçüde bir topuk boyu tercih edin.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.