İstediğiniz Erkeği Elde Etmenin Yolları

63.932
İstediğiniz Erkeği Elde Etmenin Yolları

Kadınlar için amaç eğer beğendikleri bir erkeği elde etmek ise, bunun için yapabilecekleri pek çok yol bulunuyor. Bu noktada istediğiniz erkeği elde etmenin yollarını arıyor ancak etkili yöntemler bulmak istiyorsanız verilen önerileri uygulayarak amacınız olan erkeğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlk aşamada beğenilen erkeğin nasıl biri olduğunun kanaatine varmak sonrasında elde etmek için atılacak adımlarda oldukça yardımcı olacaktır. Farklı bayan tiplerinden hoşlanan erkeklerin varlığı düşünüldüğünde, beğenilen erkeğin ne tarz bayanlardan hoşlandığını saptamak ve bu doğrultuda davranmak gerekir.

Elde Edilmek İstenen Erkeklere Nasıl Yaklaşılmalı?

Bir süredir yakın takibinizde olan erkeğin ilgisini çekmek ve istediğiniz erkeği elde etmek için bayanların kendilerini çok fazla ön plana çıkarmak yerine, tabir-i caizse kendilerini ağırdan almaları, farklı bir imaj sergilenmesini sağlayacaktır. İlk tanışma sonrasında telefon numarası alışverişi sonrasında ilk mesaj atan ya da arayan taraf olmamak ve ilk adımın karşı taraftan gelmesini beklemek erkeğin aklında farklı bir izlenim bırakmayı sağlayacaktır. İlk adımı atmanın farklı yollarını deneyerek, görüşmelerde kendi ve ailesi hakkında ufaktan bilgi almaya çalışmak, ilgi duymanın ilk sinyallerini erkeğe verecektir.

Erkekleri Etkilemenin Kesin Yolları

Beğendiği erkeğe kendini fark ettirmek için işini riske atmak istemeyen bayanlar taktiklerini kendinden emin olarak uygulamalıdır. Bunun için özgüveni yüksek bir duruş sergilemek ve hafiften erkeğe ilgili olduğunu hissettirmek istediğiniz erkeği elde etme yollarının başlangıç aşamalarından biridir. Sık görüşülen arkadaş ortamında ise beğenilen erkek, çeşitli yollarla iletişim sağlanarak ilk önce bayanın kendini doğru bir şekilde ifade etmesi fayda sağlayacaktır. Direkt olarak erkeğe açılmak yerine yavaş hamlelerde bulunmak ve ilginin yavaştan hissettirilmesi, başlayacak olan ilişkinin daha sağlam olmasına neden olur. İlişkilerde istekli tarafın sadece bayan olması çoğu kez bayan tarafının fazlasıyla yıpranmasına neden olmaktadır.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.