İzlenmesi Gereken 5 Aşk Filmi

1.347
İzlenmesi Gereken 5 Aşk Filmi

Romantik aşk filmleri, hem hayatımızın bir köşesinde yaşadığımız anıları hem de aşk hayallerimizi canlandırarak, filmde birbirlerine kavuşan iki aşık insanın mutlu olmasına bizleri sevindiren filmlerdir. Aşk her ne kadar adaletli olmasa da yine de bir şekilde bize yogösterir. Bu aynı şekilde aşk filmleri içinde geçerlidir.

Bu makalemizde ise sizlere gelmiş geçmiş en iyi 5 aşk dizisini göstereceğiz. Listemizde en beğenilen ve İMDB puanı en yüksek romantik aşk filmlerine yer verdik. Dilerseniz ilk önce en iyi aşk filmleri listemizi sizler için gösterelim.

  • Aşk ve Gurur
  • Umut Işığım
  • Zamanda Aşk
  • Aynı Yıldızın Altında
  • Not Defteri

Listemizdeki aşk filmleri arasında yer almaktadır. Şimdi ise bu filmlerin konularını ve İMDB puanlarını inceleyelim.

Aşk ve Gurur

2005 yapımı ve İMDB puanı 7.8 olan bu yapımda maddi durumu orta seviyede olan bir aile kızının, zengin bir adamla kavga ile başlayan karşılaşmasının ardından birbirlerine âşık olma hikayesini anlatıyor.

Umut Işığım

2012 yapımı olan bu filmin İMDB puanı 7.8 olarak gözüküyor. Sıra dışı bir aşkı konu alan bu filmde herkesin aşkı bulabileceğini hatta hayatınızın alt üst olduğunuz bir dönemde dahi aşkın sizi ayakta tutabileceğinden bahsediliyor.

Zamanda Aşk

Zamanda geriye gitme veya ileriye gitme konulu bazı filmler oldukça kafa karıştırıcı olabiliyor. Ancak bu konu Zamanda Aşk filmi ile işlenirse işte o zaman çok farklı bir yapım ortaya çıkabiliyor. Zamanda Aşk filmi 2013 yılında yayınlanan ve İMDB puanı 7.8 olan bir yapımdır.

Aynı Yıldızın Altında

John Green’in üzücü hayatını anlatan aşk romanından uyarlanan bu film 2014 yılında çıkması ile beraber İMDB puanı 7.9’dur. İzleyen herkesin beğendiği bu film romantik bir aşk hikayesini anlatmaktadır.

Not Defteri

2004 yapımı bu filmde sararmış eski bir not defterinde, 1940 yıllarında yaşanmış olan bir aşk hikayesi anlatılmaktadır. Bir sahikasabasında geçen bu filmin İMDB puanı 7.9 olarak belirlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.