Kadınlar Duysun

Jüpiter Yay Burcunda – Tüm Burçlara Etkileri

13.11.2018
190.252
Jüpiter Yay Burcunda – Tüm Burçlara Etkileri

Jüpiter 2 Aralık 2019’a kadar Yay Burcunda. Gezegenlerin en büyüğü Jüpiter’den burçların beklentisi de büyük oluyor. Yılda 1 defa burç değiştiriyor ve her defasında yeni fırsat kapıları açıyor. Bize de onun işaretlerini doğru okumak kalıyor.

Jüpiter Yay Burcundayken Burçlara Etkisi son derece yüksektir. Yaşamdaki her konu, her açı kat ve kat büyür. O sebepledir ki ne yaşadığımıza, yaşamak istediğimize ve olasılıklara dikkat etmek gerekir. Deneyimlere kapalı olmamak, bazı şeyleri akışa bırakmak en iyisi olacaktır.

Hislerimizi yabana atmamalı ama ön yargılarımızı alıp yola çıkmamalıyız. Aynı zamanda gereksiz merhamet ve iyimserliğin de hiç zamanı değil. Yani dengeyi sağlamak en önemli şeyler arasında yer alıyor. Ayrıca beklentilerimizi tekrar gözden geçirmek, iyi yönetmek ve ısrarcı olmamak bizi kötü olasılıklardan koruyacaktır. Son olarak hiçbir şey için çok bilmişlik yapmalyalım, öğrenmeye ve deneyime açık olalım.

Yay Burcundaki Jüpiter Etkileri şans, para, büyüme, çoğalma olarak tüm burçların hayatına girmiş bulunmakta. Bugünden itibaren 1 yıl boyunca şansınızın ne yönde olduğunu, hangi alanda çoğalacağınızı ve büyüyeceğinizi öğrenebilir, kendinize bambaşka bir yaşam yolu çizebilirsiniz.

Jüpiter Yay Burcuna Geçişinin Burçlara Etkileri

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.