Justin Alexander 2016 Gelinlik Modelleri

Justin Alexander 2016 Gelinlik Modelleri

Justin Alexander  dünyaca ünlü bir gelinlik markasıdır. Tasarımcısı markaya adını veren Justin Alexander’dir. 2016 yılı gelinlik modellerini göz alıcı bir defile ile gelin adaylarının beğenilerine sundu. Justin Alexander 2016 Gelinlik Modelleri Dünyaca ünlü isimler tarafından tercih edilmesi markayı günden güne ileriye taşıyor.

Justin Alexander 2016 Gelilik Modelleri Markasının Özellikleri

Her gelinin kendi zevkine ve tarzına uygun bir gelinlik modeli bulabileceği Justin Alexander’de ince çizgiler kullanılarak gelinlerin zarif ve güzel olmaları hedeflenmiştir. Kullanılan kumaşın, boncukların ve dantellerin kalitesi de aynı derecede önemlidir. Justin Alexander markasının en önemli özelliklerinden biride zengin kumaş kullanmasıdır.

2016 Kreasyonunda Öne Çıkan Gelinlik Modelleri

Bu yılın modellerine bakıldığında önü kısa arkası uzun gelinlikler dikkat çekmektedir. Bir diğer dikkat çeken gelinlik modeli ise dantel işlemeli straplez gelinliklerdir. Birçok kızın hayallerini süsleyen gelinliklerin içinde güzel gözükmek çok önemlidir. Justin Alexander markası gelinlere hem şık hem de iddialı olma imkânı sunuyor.
Justin Alexander gelinliklerinde ayrıca vintage esintileri de hâkimdir. En önemli özelliklerinden biri olan kaliteli kumaşlarının üzerine işlenen boncuklarla gelinler kendilerini prenses gibi hissedeceklerdir. Eskilerin izlerini taşıyan gelinlikleri tercih edecek gelinler düğünlerinde tarihten bir kapı aralayacak ve eski zaman kraliçeleri gibi gözükeceklerdir.
Düğününde kuğu gibi gözükmek isteyip sadelikten vazgeçmeyen gelinleri de unutmayan dünyaca ünlü marka, sadece dantel detaylı ince askılı ve düz gelinlikleri tercih edebileceği gibi kabarık straplez prenses elbiselerini andıran gelinliklerde tercih edebilirler.
Gösteriş seven gelin adayları düşünülerek tasarlanmış payetlerle ve işlemelerle kaplı kabarık el işçiliğinin son derece fazla olduğu bu gelinlikler sayesinde uzun yıllar boyunca akılda kalacak şaşalı bir düğün yaşayacaklar.

Olmazsa Olmaz Gelinlik Aksesuarları

Gelinlik modellerini tamamlayan onlara şıklık katan olmazsa olmaz aksesuarları unutmayan Justin Alexander bu yıl gelinler için muhteşem ve göz alıcı aksesuarlar tasarlamış.
Tasarlanan duvaklarda dikkat çeken en önemli ayrıntı kullanılan dantel ve kaliteli kumaştır. Duvaklarda kullanılan danteller diğer markalardaki dantellerden farklılık gösterdiği için gelinleri tercihi Justin Alexander’dan yana olmaktadır.
Tasarlanan gelinliklerin yanı sıra gelinlerin kraliçe gibi hissetmesini sağlayacak olan taçlar ve baharı anımsatan çiçekler dikkat çekmektedir.

2016 Gelinlik Modelleri sayfamıza göz atmayı unutmayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.