Kadınlar Duysun

Kaçak Göçmenler Kadın ve Çocukların Fotoğrafını Çekerken Yakalandı

03.05.2022
363
Kaçak Göçmenler Kadın ve Çocukların Fotoğrafını Çekerken Yakalandı

İstanbul Gülhane Parkı’nda çekilen görüntüler gündeme damga vurdu. Türkiye’ye kaçak giren şahıslar, “Selfie çekiyoruz” bahanesiyle Türk kadınlarını kameraya aldı. Fotoğrafının çekildiğini fark eden kadın, fotoğraflarını silmesi için tepki gösterdiği anları cep telefonuna kaydetti. İşte o anlar…

Türkiye’ye kaçak yollarla giren ve Türk kadınlarını gizlice görüntüleyerek sosyal medyada paylaşan kaçaklarla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı.

İstanbul Gülhane Parkı’nda annesi ve 3 erkek kardeşiyle beraber gezmeye giden bir kadın, “Selfie çekiyoruz” bahanesiyle Türkiye’ye kaçak giren şahısların kendisinin fotoğraflarını çektiğini fark etti.

Kaçaklardan çektikleri fotoğrafı silmesini isteyen kadın, o anları saniye saniye cep telefonuyla kaydetti.

Görüntülerde kadının tepkisine rağmen kaçakların rahat tavırlar sergilemesi dikkat çekiyor.

Batuhan Çolak’a ulaşan kadın, küçük yaştaki erkek kardeşlerini de selfie bahanesiyle kameraya aldıklarını belirterek “Zaten bizden başka parkta Türk de yoktu” dedi.

Götüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Çolak, şu ifadeleri kullandı:
“Bir okuyucumuzun başına geldi. Kendisiyle az önce görüştüm. Annesi ve 3 küçük erkek kardeşiyle beraber, bugün, Gülhane Parkı’na gezmeye gidiyorlar. “Selfie çekiyoruz” gibi gösterip kızı kaydetmişler. Sonrasında gördüğünüz olay yaşanıyor. Video kaydından sonra güvenlik geliyor.

Şahısların rahatlığını görüyorsunuz. Okuyucumuz, olay yaşanırken ailesiyle birlikte ve biran önce oradan uzaklaşmak istediği için şikayetçi olamıyor. İnsanlarımız parklara bile gidemez hale geldi. Olayın vahim bir boyutu daha var.

Okuyucumuzun yanında bulunan çocuk yaştaki erkek kardeşlerini de selfie bahanesiyle çekmişler. “Zaten bizden başka parkta Türk de yoktu” diyor. Şahısların, kaçak yollarla Türkiye’ye geldikleri gün gibi ortada. Rahat tavırları, kötü bakışları her şeyin özeti gibi.”

Kaynak: Aykırı


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.