Kadınlar Duysun

Kadınların Vücudundaki Benler Gizli Kişilikleri Hakkında Ne Söylüyor?

12.01.2019
85.097
Kadınların Vücudundaki Benler Gizli Kişilikleri Hakkında Ne Söylüyor?

Hiç benlerinizin neden bazı belli yerlerde bulunduğunu merak ettiniz mi? Neden özellikle oradalar? Belki altında gizli bir anlam vardır. En azından Çin astrolojisine göre öyle! Çinli uzmanlar vücudunuzdaki benlerin bulunduğu yerlerden yola çıkarak sizi çözebileceklerini iddia ediyorlar. Öyleyse benler karakterinizle alakalı neleri ortaya koyabilir bir bakalım…

ÖZET:
– Çin astrolojisi alındaki benleri refah işareti olarak kabul eder. Ancak benin tam konumuna göre başka anlamları da olabilir.
– Kaşlarda ben bulunması oldukça ender rastlanan bir durumdur. Ancak eğer bu ender duruma sahipseniz gurur duyabilirsiniz çünkü kaştaki benler zeki, yaratıcı ve yetenekli olmak anlamlarına gelir.
– Burundaki benler çoğunlukla çok çalışkan ve özgüven dolu insanlara işaret eder. Bazı durumlar ve şartlar altında bu kişiler egolu insanlara dönüşebilirler.
– Yanağında ben bulunan birini görürseniz veya sizin yanağınızda ben varsa, yanaktaki benin içe dönük ve samimi bir karakter anlamına geldiğini bilmelisiniz.
-Beniniz üst dudağınızın sol ya da sağ köşesinde bulunuyorsa hayattan en iyisini beklediğiniz anlamına gelir. Alt dudağınızdaki ben ise çocuklarınızın uğraştıkları işlerde çok başarılı olacakları anlamına gelir.
– Çenesinde ben olan insanlar etkileyici, yardımsever, inatçı ve azimli olurlar. Gerçekçi bir bakış açısına sahip olup yeni bir şey denedikleri zaman her türlü sonuca kendilerini hazırlarlar.
-Eğer kulağınızda bir beniniz varsa büyüleyici bir karaktere sahipsiniz demektir! Güven duyulası, sadık ve iyi kalpli bir insansınız. Kulak memesindeki ben seçkin, refah dolu zengin bir hayat anlamına gelir.


– Genel olarak boyundaki ben sert ama sevilebilir bir karakterde olduğunuz anlamına gelir. Kendiniz olun yeter, insanları cezbetmekte hiç zorluk yaşamayacaksınız.
– Omuzdaki ben karakterinizdeki sorumluluk duygusuna işaret eder. Görevlerden korkmazsınız ve her türlü meydan okumaya hazırsınızdır.
-Kollarımızda genelde birden fazla ben bulunur ve bunları beraber değerlendirdiğimiz zaman ilginç bir anlam ortaya çıkar. Hata yapmaktan değil önünüze çıkan fırsatları kaçırmaktan korkarsınız.
– Çin astrolojisi göğüsleri güç sembolü olarak nitelendirir, bu yüzden göğsünüzde ben bulunması tüm sıkı çalışmalarınız ile başarılı bir kariyer ve çabuk elde edilen bir tanınırlık kazanacağınız anlamına gelir.