Kahve Falında Ağaç Görmek

Kahve Falında Ağaç Görmek

Kahve falında ağaç görmek; cinsine, büyüklüğüne, bulunduğu yere ve mevsimine göre birbirinden farlı yorumları çağrıştırır. Kahve falında, hurma, ceviz ve bunlara benzer meyvesi olan ağaçları görmek, güç sahibi olmaya yorulur. Güç sahibi kişi, fal sahibi olabileceği gibi, özellikle eşi veya hanesinden herhangi bir kişi olarak yorumlanabilmektedir. Kahve falında görülen ağaç, eğer yaşlı bir meşe ağacı ise fal sahibinin yaşamı boyunca huzurlu ve mutlu olacağına bekâr ise iyi bir evlilik yapacağına ve huzurlu bir yuva kuracağına yorulur. Ayrıca fal sahibi bir ağaç gibi sağlam ve uzun ömürlü olacaktır şeklinde yorumlanır.

Kahve Falında Ağaç Kökü

Falda oldukça dallanmış ve geniş bir alana yayılmış bir ağaç kökü görüldüğünde bu, sağlamlığı güvenilirliği ve uzun yıllar süregelecek bir olayın varlığına işaret olarak yorumlanır. Kahve falında ağaç kökü, bolluğu, bereketi veya hayır sahibi zengin bir kimsenin varlığına da işarettir. Bazen ise zorlukların ortadan kalkacağına, zenginliğe veya sağlığa yorumlanır. Bir kimse falında yanmakta olan bir ağaç veya ağaç kökü görür ise, bu iyiye yorumlanmaz. Kişinin günaha gireceğine veya iflas edeceğine işarettir denir. Ayrıca yuvasının dağılacağının göstergesidir.

Kahve Falında Ağaç Ev

Kişi falında, kendisini bir tepe veya düzlükte bir ağaç ev inşa ederken görüyor ise, o kişinin yakın zamanda bir yuva kuracağına, kendi evinin sahibi olacağına işaret olarak yorumlanmaktadır. Eğer ağaç ev oymalı, süslü veya gösterişli olarak belirmiş ise kişinin imanının güçlü olduğuna işaret olarak yorumlanmaktadır. Kahve falında ağaç ev, genelde iyiliklere gebe bir figür olarak kabul edilir.

Kahve Falında Ağaç

Kahve Falında Ağaç

Kahve Falında Ağaç Dalları

Falda görülen ağaç dalları geniş bir aileyi ifade etmektedir. Dallar iç içe geçmiş ve büyükçe bir öbek şeklinde görülüyor ise, fal sahibinin hanesinde sevgi ve saygı ile örülecek gün geçtikçe daha da sağlamlaşacak aile bağlarına işaret olarak yorumlanmaktadır. Kahve falında ağaç dalları, bazen de sonsuz bir serveti çağrıştırır, bu servet haneyi feraha kavuşturacak eşit ve adil şekilde bölüşülecek bir mirasa işaret olarak görülebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.