Kahve Falında Ağaçkakan Görmek

Kahve Falında Ağaçkakan Görmek

18. asra dayandığı düşünülen telve okuma sanatına şimdilerde kahve falı adı verilmektedir. Bayanların, gelecekten haber alma konusunda en çok eğlenerek anlam vermeye çalıştıkları şekillerden oluşmaktadır. Türk kahvesi üzerinde yer alan şekiller özellikle de hayvan şekilleri, fazlasıyla merak konusu olmaktadır. Bu doğrultuda her hayvan için ayrı yorumlar yapılmaktadır.

Kahve Falında Ağaçkakan

Fal bakılırken benzetilen şekillerden biri de ağaçkakan ise bu; kıs üre içerisinde kendiniz ile ilgili çevrenizden türlü dedikodular duyacaksınız demektir. Kendinize dair sizi en iyi tanıyan kişilerin üzecek yorumlarına şahit olacaksınız. Sırtınızı yasladığınız kişilerden ihanete uğrayacağınız anlamını da taşıyan ağaçkakan pek de iç açıcı haber değildir. Kahve falında ağaçkakan görmek, özellikle çenesi durmayan ve sizi çok iyi tanıyan birinin gıyabınızda kötü konuşacağı anlamı taşımaktadır.

Kahve Falında Ağaçkakan Kuşu

Kahve falında ağaçkakan kuşu görmek, sizlerin kısa sürede birçok konuda başarıya ulaşacağınız anlamını taşımaktadır. Arka arkaya alınan başarılar ve olumlu haberler anlamını taşıyan kuş aynı zamanda hakkınızda kötü konuşma habercisi de olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.