Kahve Falında Albatros

Kahve Falında Albatros

Bakılan falda genel olarak kuş görmek, beklediğiniz bir haberin geleceği anlamına geliyor ve bilindiği üzere kuş haber ya da haberci anlamında yorumlanıyor.

Falda Albatros Kuşu

Bakılan falda albatros kuşu görmek, daha çok aktif hayatı olan, heyecanı, macerayı seven kişiler için yorumlanıyor. Bu da zorlu olan çalkantılı olan yaşam tarzının düzeleceğine ve karşılaştığınız ya da karşılaşacağınız birçok zorluğunun, sıkıntının üstesinden geldikten sonra, daha dingin, daha huzurlu ve daha düzenli bir hayat yaşamaya başlayacağınız anlamına geliyor. Size zararı dokunacak kişilikte olan arkadaşlarınızdan ve çevrenizden uzak kalmak için çabaladığınıza, size ve çevresine karşı anlayışı olmayan tüm insanlara karşı tahammülsüz olduğunuza ve bu kişilerden uzak kalarak, aynı zamanda da kendinizi geliştirerek büyük bir başarı elde edeceğiniz anlamına geliyor.

Falda Albatros Görmek

Aynı zamanda falda albatros görmek çok yakın bir süre zarfında, hiç beklemediğiniz nitelikte güzel olan ve sizi çok mutlu edecek olan haber alacağınıza işaret ediyor. Bu haberle beraber yapmayı istediğiniz ve planladığınız her şeyi gerçekleştireceğiniz güzel günler sizleri bekliyor. O kadar çok mutlu olacağınız günler gelecek ki sizi tanıyan ve sizi gören tüm herkes bu mutluluğa tanık olacak. Bu maddi ya da manevi bir şekilde karşınıza çıkacak olabilir. Ya bir makam mevki ya da bir miras sizleri bekliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.