Kahve Falında Asker Görmek

Kahve Falında Asker Görmek

Evlere hemen her gün misafir olan Türk kültürünün bir parçası, Türk kahvesi aynı zamanda birçok kadının hem umudu hem de ürkerek baktırdığı gelecek habercisi olmuş durumda. Bayanların yaşayacaklarını merak etmelerinden doğan ve kahvenin içilmesinin ardından kalan telveleri yorumlama olarak bilinen kahve falı, dünyanın pek çok ülkesinde tanınır duruma gelmiştir. Karşılaşılan her şekil, ayrı olarak hikâyelendirilmektedir.

Kahve Falında Asker

Kahve falında karşılaşılan asker şekli, birçok anlam taşımaktadır. Asıl olan güç ve dayanışma anlamına gelmekte olan asker, karşınıza ne tür zorluk çıkarsa çıksın güçlü duracağınızı ve çevrenizdeki dost ve akrabalarınızın her zaman size destek olacağı anlamını taşır. Kahve falında asker, aynı zamanda asi bir çocuk ya da zorlu bir eş anlamına da gelmektedir.

Kahve Falında Asker Botu

Kahve falında asker botu, uzun yoldan gelen misafir anlamıyla birlikte tutumlu olmanız gerektiğini de ifade eder. Zor ve maddi açıdan sıkıntılı süreç yaşayacağınızı ancak kısa sürede tutumluluk göstererek bu süreci atlatacağınızı anlatır.

Kahve Falında Asker Şapkası

İçtiğiniz kahve falında asker şapkası görmek daha çok toplum içindeki saygınlığınızın artması anlamını taşımaktadır. Makam ya da kıdem atlama şeklinde de yorumlanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.