Kahve Falında Avuç

Kahve Falında Avuç

Falda avuç görmek iş hayatındaki aksiliklere ve bir müddet olumsuzlukların yol göstericisidir. Önünüze çıkacak olan bazı engelleri, çabanız ve mücadeleniz ile aşılacağıdır. Maddi yönden kayıp ve zarar gireceksiniz. Kahve falında avuç görmek, yakın çevrenizle, insanlara daha temkinli ve dikkatli adımlar atmanız gerekir. Sevdiğiniz insan hakkında alacağınız kötü haber sizi üzecektir. Genel olarak sarsılan güveniniz sayesinde, kimseye güvenmeyeceksiniz. Falı bakılan kişinin, saf, iyi niyetli, temiz bir kalbe sahip oluşu falda görülen avuç yüzünden saflığından yararlanma ve birçok kişinin beklediğini gösterir.

Kahve Falında Avuç İçi Görmek

Kahve falında avuç içi görmek, genel anlamlı hayra işaret eder. Avuç içi yukarı doğru açılmışsa dua ya da dilek olarak bilinir. Dua için özel zamanlar ayırıp, dua etmeniz gerekmektedir. Eğer çok istediğiniz bir şey varsa, sıklıkla onun için dua ediyorsanız duanızın kabul olacağının da habercisidir. Dileğiniz var ise oda kısa sürede gerçekleşecektir. Duadan uzan bir insansanız, maddiyata değil birazda ilahi aşka yönelmeniz gerektiğinin de habercisidir. Maddi hayatın tam olduğu, maddiyatın eksik oluşudur.

Kahve Falında El Görmek

Kişinin güçlü, ahlaklı ve karakterli insan oluşuna işarettir. Önemli ve değerli şeyler üzerine aşırı düştüğü, her şeyin hep iyi olması, yolunda gitmesine ve kimseye zarar gelmesini istemez. Falda el, kişinin cömert ve iyi bir insan oluşuna, para konusunda centilmen oluşunu ve ikramlarda cömert oluşunu yansıtır. Nüfusun kalabalıklaşıp, kişinin büyük bir zafer kazanacağına işaret eder. Enerji ile aşk hayatınızla ilgili önemli adımlar atacağınızı belirtir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.