Kahve Falında Ay Görmek

Kahve Falında Ay Görmek

Ay bir ışık demektir. Muhtemelen fal sahibi zor zamanlar geçirmektedir. Ancak bu zor zamanları atlatmak için beklemedikleri bir çıkış kapısı bulacaklardır.

Kahve Falında Ay

Fal yorumcularının yorumlarına göre değişiklik göstermekle birlikte eğer bir sıkıntınız varsa bunu çok kısa bir zamanda atlatacaksınız demektir. Hatta bu sorunlarınızı atlatırken hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Falı baktıran kişi bekarsa hayatını değiştirecek birisiyle çok yakın zamanda tanışacaktır. Hatta bu tanışma kısa zamanda evliliğe dönüşeceğinin habercisidir. Kahve falında ay bir çıkış kapısı, hayatını aydınlatacak bir ışık demektir. O çıkış kapısını bulmak için biraz etrafınıza dikkat etmenizde yarar vardır.

Kahve Falında Ay Yıldız

Ay ve yıldız genellikle ayrılmaz bir bütündür. Aynı şekilde fal sahibinin hiç ayrılmayacağı, hayatında her zaman zor dönemlerinde yanında olacağı birini işaret eder. Bu kişi mutlu bir eş ya da çok iyi bir dost olabilir. Etrafınızda böyle birileri varsa kıymetini bilmelisiniz. Kahve falında ay yıldız aile bireylerinizde bulunan sıkıntıların yakın zamanda son bulacağını feraha ereceğinizi gösterir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.