Kahve Falında Ayna

Kahve Falında Ayna

Kahve falında ayna görmek, fal sahibinin içi dışı bir insan olduğu anlamına gelir. Ayna kişinin kendisini yansıttığı için, içinde olanın dışında olduğunu ifade eder. Yanında görülen şekiller ile farklı anlamları bulunur.

Kahve Falında Aynaya Bakmak

Falda aynaya bakmak fal sahibinin iç yolculuğu anlamına göre. Kendine dönmesi, iç dünyasını dalması anlamlarını ifade eder. Kendini muhakeme etmesi, kararlarını içselleştirmesi demektir.

Falda Başkasının Aynaya Bakması

Falda aynaya bakan birini görmek fal sahibinin yeni bir insanla tanışacağı anlamına gelir. Bu insanın içi dışı bir olan, göründüğü gibi olan bir insan olduğu şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda kendi gibi olan biri ile tanışacağı anlamına da gelir. Aynanın kişinin kendini yansıtmasından dolayı kendi içinde, karşı taraf içinde, özü sözü bir olduğu anlamındadır.

Falda Kalabalık İçinde Ayna

Aynanın etrafında kalabalık insan topluluğu görmek, fal sahibinin kendisini gizlediği, başka kişilere göre kendisini yansıttığı anlamına gelir. Buna birazda nabza göre şerbet vermek deyimi kullanılabilir. Yani karşı tarafa göre hareket etmek, ona uygun bir kişilikmiş gibi görünmektir.

Kahve Falında Boy Aynası

Kahve falında boy aynası görmek, fal sahibinin kendisini büyük görmesi, böbürlenmesi, kibirlenmesi anlamında yorumlanır. Başkalarına karşı üstünlük kurma isteği, büyüklenme olarak anlam ifade eden boy aynası falda olumlu yorumlanmaz. Bazı durumlarda üstünlük kurmak anlamına geliyor olsa da genel olarak falda boy aynası kişinin kendini yansıttığından dolayı büyüklenmek, kibirlenmek olarak yorumlanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.