Kahve Falında Badem

Kahve Falında Badem

Falda badem çok fazla kişinin gözü olduğuna yani nazar değdirip sizi kıskandığını belirtir. Etrafınızda başarılı ve sahipsiz olduklarını kıskanan ve iyiliğinizi isteyen kişiler olabilir. Üzerinizde nazar olabilir. Kötü ve fesat insanlara karşı galibiyet kazanılacaktır. İstedikleri olmayacak ve siz kendi huzurunuz ve mutluluğunuz için bir şeyler yapmaya devam edeceksiniz. Kahve falında badem, sağlığınızla alakalı konularda güzel haberler alacaksınız. Sıhhatiniz yerine gelecektir. Enerjik olacaksınız.

Kahve Falında Badem Ağacı

Falda badem ağacı daha fazla kariyer olarak benimsenmiştir. Hayatınızda önemli bir noktada olduğunuzu ve kariyerle alakalı yeni kararlar alacaksınız. Monoton geçen işlerinizde değişim olacağına işaret eder. Kariyeriniz için, önemli adımlarda dikkatli olmalısınız. Cimri olmaya gayret etmektesiniz. Eğer fazla bütçe kısıtlamaya giderseniz, durum sevdiklerinizi yıldırabilir. Fazla şikayet edebilirsiniz. Kahve falında badem ağacı, sembolik olarak tanışmak ve arkadaşça anlamları ifade eder. Yapmak istediğiniz şeyi ertelememek yönünde uyarıdır. Planları ertelemek yerine üzerine giderek, kendinizi mutlu edin.

Kahve Falında Ağaç Görmek

Dallar ve yaprakları ile itibari ile bir aileyi temsil eder. Dalların çok oluşu ailedeki bireyleri temsi eder. Falda çıkan ise nişanın, evliliğin, geniş ve çoğalan aileye sembol eder. Meyveli ağaç ise çocuğa işaret eder. Makam ve kademeye işaret eder. Çok başarılı işe işaret eder. Falı bakılan kişi bekar ise, yakında evleneceğine düzenli bir yuva ve sağlıklı çocuklara işaret eder. Evli ise erkek çocuk dünyaya getireceğine yorumlanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.