Kahve Falında Bavul

Kahve Falında Bavul

Falda bavul görmek yolculuk anlamına ve ya taşınma anlamına gelir. Bazen ayrılık olarak da yorumlanabilir.

Falda Toplanmış Bavul

Falda görünen bavul toplanmış ve kapalı ise, fal sahibinin bir yolculuğa hazır olduğu anlamına gelir. Kısa süre içerisinde bir yolculuğa çıkacağına ve ya bulunduğu yerden taşınacağına işaret eder. Eğer fal sahibinin hayatında ayrılıkla alakalı bir durum var ise, iş hayatındaki ayrılık ve ya özel hayatındaki ayrılık söz konusu ise, fal sahibinin kafasında bu durumu bitirdiğini ve net bir ayrılık kararı verdiğini simgeler.

Kahve Falında Açık Bavul

Kahve falında açık bavul henüz netleşmeyen bir yolculuktur. Fal sahibinin bir yolculuk konusunda kararsız kaldığını ifade eder. Yine fal sahibinin hayatında iş ve ya özel yaşamında bir ayrılık düşüncesi var ise, bu durumu henüz netleştirmediğini ancak kafasının karışık olduğunu ifade eder.

Falda Elinde Bavul

Falda elinde bavul ile görünen kişi, fal sahibinin kendisi ise yolculuğun başladığını ve ya çok kısa süre içerisinde başlayacağını ifade eder. Eğer hayatında verdiği bir ayrılık kararı var ise bunun gerçekleştiği anlamına gelir. Eğer elinde bavul olan fal sahibi değil de başka biri ise, gelen ve ya giden kişi olarak yorumlanır. Falda içe doğru yol başında biri ise gelen kişi, dışa doğru yol başında ise giden kişidir. Giden kişi olması halinde fal sahibinin hayatındaki kişi tarafından ayrılma isteği anlamını taşır. Gelen kişi olması halinde yeni bir başlangıç, yeni bir kişi ile tanışma olarak yorumlanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.