Kahve Falında Bina Görmek

Kahve Falında Bina Görmek

Kahve falında bina görmek köklü bir değişimin habercisidir. Evli birinin kahve falında çıkan bina, içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan bir an önce kurtulacağını ve ferah bi yaşama kavuşacağını işaret eder. Yeni bir eve taşıma ya da evde köklü bir değişiklik olacağı da evli kişilerin yaşayabileceği durumlar arasında yer alabilir. Bekar birinin falında bina çıkarsa yeni bir aşk, yeni bir iş gibi yepyeni kapıların açılacağı bir hayatın başlangıcı olacağının işareti kabul edilir. Kariyer hedeflerinin istenildiği gibi olacağının habercisi olabilir falda bina görmek.

Falda Yüksek Bina Görmek

Kahve falında yüksek bina görmek yine bakılan kişinin medeni durumuna göre değişim gösterebilir. İş hayatında sorunsuz bir şekilde terfi edeceğini ve bu terfiinin hayatına büyük bir değişim katacağını ve iyi yönde olacağını işaret eder. İs hayatı dışında okul hayatı içinde aynı şeyleri söylemek mümkündür. Ev değişimi, bitmiş bir ilişkiden sonra yeni bir ilişkiye başlanacağını ve her şeyin güzel olacağını haberdar eder. İyi bir hayatın ve güzelliklerin olacağına işaret eden falda yüksek bina görmek yorumcusunun yorumuna göre de farklılık gösterebilir.

Kimilerine göre yeni bir ev, yeni bir ilişki, yeni bir iş gibi yorumlanabilir. Bazı yorumcular ise; hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını ve hayatında yeni güzel bir yaşamın başlayacağını, alınan kararlarda pişmanlık duygusu olamayacağını söylerler. Genel olarak bakıldığında bina kahve falında hayırlı işlerin gerçekleşeceğini işaret eder.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.