Kahve Falında Bisiklet

Kahve Falında Bisiklet

Kahve falında bisiklet görünen kişi için bir yola çıkacağı ve bu yolculuk için uygun şartların çok kısa bir sürede sağlanacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bisikletin bir noktaya ulaştığının kahve falında görülmesi kişinin amacına ulaşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişi eğer bisiklete binmiş ve karşısında birden fazla yol görünüyorsa kişinin hazırlıklarını tamamlayarak yola çıkması gerektiği belirtilmektedir.

Kahve Falında Bisiklet Görmek

Bir başka kahve yorumcusuna göre falda bisiklet görmek kişinin motivasyonunun çok yüksek olduğu ve hayatında mutlu bir döneme giriş yapacağı şeklinde yorumlanırken eğer kahve falında fal sahibine bir bisiklet verildiği görünüyorsa kişinin uzun süredir beklediği mutlu haberi alacağı veya yakın çevresinden sürpriz bir hediye alacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Kahve Falında Bisiklete Binmek

Falda bisiklete binmek  ise kişinin uzun bir yolculuğa çıkması ve tatile gitmesi, beyin ve vücudunu dinlendirmesi gerektiği anlamında yorumlanır. Yapılan kahve falı yorumlarında bisiklete bindiği görülen kişinin kısa süreli de olsa bulunduğu ortamlardan uzaklaşmalı, biraz tatil yaparak fiziksel ve zihinsel olarak kendini sıfırlamalı şeklinde yorumlanırken kişinin özellikle bu dönemlerde kendini mutlu edecek şeylerle ilgilenmesi gerekir diye yorumlanmakta.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.