Kahve Falında Cadı Görmek

Kahve Falında Cadı Görmek

Kahve fallarına, özellikle metafizik güçleri olduğuna inanılan insan ya da herhangi bir varlık karıştığında çok daha ürkütücü bir hâl alabiliyor. Fal yorumcularının bir kısmı bu gibi ifadelerle nitelendirilmektedir. Gelecekten haber almak metafizik bir güç gerektirir inanışı nedeniyle fal bakan bayanların da cadı olduğu düşünülebiliyor. Falda cadı görmek ise bambaşka bir anlam taşımaktadır.

Kahve Falında Cadı

İçilen kahve falında cadı şeklinin görülmesi, hiç ummadığınız biri tarafından zarar göreceğiniz anlamına gelmektedir. Daha çok ihanet, ölüm ve zarar verme şeklinde yorumlanan cadı şekli fincanda yer aldığında dikkat edilmesi gerekmektedir. Eşler arasına giren bir başkası ya da dost sanılan bir düşmanın olması kahve falında çıkan cadı şeklinin anlamlandırılmasıyla mümkündür.

Kahve Falında Cadı Şapkası

Cadının kendinden ziyade şapkası görülmüşse kıskançlık ve fesatlık olarak yorumlanmalıdır. Kahve falında cadı şapkası, başınızın kısa süreliğine de olsa biriyle derde gireceğini ve kıskançlıklarıyla o kişinin size zarar vereceğini gösterir. Cadının şapkası şekli zarar ve kıskançlık temalı bir yorum içermektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.