Kahve Falında Çekiç Görmek

Kahve Falında Çekiç Görmek

Genellikle fal yorumcuları çekiş görmeyi zor bir dönemden geçeceğinizi ancak bu zor dönemi kendi emek ve çabalarınızda atlatacağınızı gösterir.

Kahve Falında Çekiç

Hayatınızın bir döneminde sıkıntılarla karşılaşacaksınız. Ancak bu sıkıntılar güzel günlerin teminatı olacaktır. Kısa zamanda bu dönemi atlatacaksınız. Tıpkı bir çekiç gibi kendi sabrınızla bu devri atlatacaksınız. Bu dönemde etrafınızdaki dostlarınızdan ve ailenizden beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Göremediğiniz içinde çok üzülüp içerleyebilirsiniz. Onlar sizin iyiliğinizi düşündükleri için bazı şeylerde yanınızda olmayabilirler. Çünkü yanlış yolda olma ihtimaliniz vardır. Aileniz ya da arkadaşlarınızla tartışmamanız iyi olacaktır. Kahve falında çekiç tek başına yapılacak mücadelelerdir.

Kahve Falında Çekiç Anlamı

Hayatınızda çok güçlü olacağınız bir dönem sizi beklemektedir. Bazı şeylere tek başınıza göğüs gerecek ve başkalarının sıkıntılarını göğüsleyeceksiniz. Farklı yorumlar olmakla birlikte iki kişiyi barıştırmak olarakta düşünülmektedir. Kahve falında çekiç anlamı hızlı bir zekâ ile birçok sorunun üstesinden geleceğinizin habercisidir. Sizin çok inançlı ve dediğini yapan, prensiplerine sadık bir karaktere sahip olduğunuzu işaret eder.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.