Kahve Falında Çınar

Kahve Falında Çınar

Kahve falında çınar görmek, kişinin ömrünün uzun olacağına ve bereketli bir yaşam yaşayacağına işaret eder. Ayrıca hayatınızda sizi devamlı koruyup kollayacak, yaptıklarınıza karşı hep arkanızda duracak, düştüğünüz zaman sizi tutup ayağa kaldıracak birinin varlığına da yorumlanır. Bu kişi anneniz, babanız veya bir arkadaşınız olabilir. Tüm zorluklara karşı ağaç gibi dimdik ayakta duracağınıza da yorumlanabilir.

Falda Çınar Kısmetin Habercisi

Falda çınar görmek farklı şekillerde de olsa çok iyidir. Çınar ağacı bu kişinin en kısa sürede evleneceğini veya çok çabuk çocuk sahibi olunacağına yorumlanır. Bakımsız ve yaşlı bir ağaç görülürse de söz konusu olan durumlar ile ilgili konuyu yeniden değerlendirmenin zamanının geldiği anlaşılmaktadır. Yeni kısmetlerin, bolluk ve bereketin habercisi olan çınar ağacının faldaki yorumu genelde çok nasipli günlerin yaklaştığı şeklindedir.

Falda Çınar Ağacı ve Yapraklarını Görmek

Falda çınar ağacı hem gövdesiyle hem de yapraklarıyla ayrı yorumlanabilir. Çınar ağacının yaprakları bir kişinin şansının açılması ve pek çok konuda nasipli olayların önünüze çıkacağına işaret ederken şans oyunlarında dahi yüklü para kazanmak gibi de yorumlanabilir. Falın sahibi bekar ise ve hayatında kimse yoksa bir kişinin ona talip olacağının işareti olabilir. Bu talip olan kişinin maddi durumunun yerinde olması sebebiyle ani bir evlilik kararı alınacağının da göstergesidir. Çınar ağacı yapraklarının falda yerlere döküldüğünü görmek ise nasiplerin kaçırıldığına ama güzel günlerin yakında olduğuna yorumlanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Özge Arıkan dedi ki:

    Falımda çınar ağacı çıktı yaprağı çıktı ne anlama geliyor merak ettim