Kahve Falında Dinazor Görmek

Kahve Falında Dinazor Görmek

Kahve falında dinazor görmek, fallarda nadiren görülen şekillerden biridir. Görülen figürün yapısına ve etrafındaki nesnelere göre yorumlanması daha doğru olsa dahi genel tabiri eskiyi ve eskiliği çağrıştırdığı yönündedir. Kahve falında dinazor çıkan kişi, genç yaşında yaşlı bir insanınki ile eşdeğer tecrübe ve yaşanmışlığa sahip olarak yorumlanır. Buna ek olarak dinazor figürü, kişinin geçmişte bırakmak istediği ve üstünü örtmeye çalıştığı bir olayla yeniden karşılaşacak, bundan akrabaları arasından yaşlı bir seveni yardımıyla kurtulacak olmasına işarettir. Kişi sorununu örtmesinde yardımcı olan bu akrabasına büyük teşekkür ve minnet duyacak, mutluluğunu yükte hafif pahada ağır bir armağan ile akrabasına sunmak isteyecektir şeklinde tabir edilir.

Kahve Falında Dinazor Yavrusu

Kahve falında çıkan dinazor yavrusu, eskiden tanıdığınız bir kimseyi görüp ondan çok sevineceğiniz hayırlara vesile olacak bir haber almanız anlamına gelir. Aldığınız bu haber neticesinde yaşayacağınız sevinç ile bir dostunuzla aranızda olan küslük geçer veya uzun zamandır içinizi sıkan, yaptığı bir dedikodu ile düşmanlığınızı kazanmış bir tanışınıza karşı olan kininizden kurtulursunuz. Kahve falında dinazor yavrusu görmek hayırlı olarak yorumlanmaktadır.

Kahve Falında Dinazor Başı

Dinazor başı görmek geçmişte yaşanan bir olayı takıntı haline getirdiğiniz, aklınızdan çıkaramadığınız ve etkilerini hala hissederek yaşam kalitenizi düşürdüğünüz anlamına gelir. Aslında çok önceden yaşanmış ve bitmiş bu olay fal sahibinin iç dünyasında yaşatılmaya devam eder ve yaşamını etkiler. Kahve falında dinazor başı çıkan kişi geçmişte kalan olayları kafasında yaşatmaya devam ediyor olarak yorumlanan bu figür, fal sahibinin her şeyi kafasına takan bir yapıya sahip olduğunu gösterir.

Kahve Falında Dinazor Yumurtası

Kahve Falında Dinazor

Kahve Falında Dinazor

Dinazor yumurtası figürünün kahve falında görülmesi, iyiye işaret eder. Fal sahibinin kafasında çok büyüttüğü geçmişte kalan bir olaydan yakın zaman içinde sıyrılacağına ve rahatlayacağına işaret eden, kahve falında dinazor yumurtası görülmesi nadir rastlanan ancak kişiye ferahlık ve içsel huzur vereceği öngörülen olayların bir yansıması olarak kabul bilinir. Dinazor başı ile dinazor yumurtası aynı fincanda görüldüğünde kişinin kafasına taktığı sıkıntılardan kurtulup hafifleyeceğine işaret olarak yorumlanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.