Kahve Falında Elma Görmek

Kahve Falında Elma Görmek

Kahve falı, özellikle bayanların hayatında oldukça merak konusudur. İnsan, yaratılışı gereği geleceği merak etme eğilimi içindedir. En sık tercih edilen ve bir o kadar da endişe veren merak yollarından birisi de kahve falına bakmak ya da başka birine baktırmaktır. Bakılan her şekil farklı türde yorumlar içerir. Özellikle hayvan ve meyveler sıkça benzetilen şekillerdir.

Kahve Falında Elma

İnsan yaratılışı ile bağdaştırılan ve tüm mitolojilerde de önemli bir yere sahip olan elmanın kahve falında da göndermek istediği önemli mesajlar bulunmaktadır. Kahve falında elma, kişinin hayatında kısa sürede bolluk ve berekete sahip olması anlamını taşır. Bekarsa kısa sürede evleneceğine, evli ise hayırlı çocuk sahibi olacağına işaret eder.

Kahve Falında Elma Ağacı

Bakılan kahve falında elma ağacı görmek bolluk sembolüdür. Özellikle evlât bekleniyorsa erkek çocuğa, bir yerden mal ya da para bekleniyorsa çok fazla geleceğine delâlettir. Ağaç, çok geniş ve büyükse köklü ve soylu bir aileye sahip olacağınızı, kırık ve bakımsızsa etrafınızda kötülüğünüzü isteyenlerin olduğunun sembolüdür.

Kahve Falında Elma Şekeri

Kahve falında elma şekeri görülmesi uzun süreli husumetliklerin sona ereceğini ve tartışmaların tatlıya bağlanacağını gösterir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.