Kahve Falında Eşek Görmek

Kahve Falında Eşek Görmek

Kahve falında görülen eşek fal sahibinin inatçı bir mizacının olduğunu gösterir. Fal sahibi eğer bu huyunu iyi yönde kullanırsa tuttuğunu koparan çok idealist bir insan olabilir. Ancak eğer bu yönünü törpülemezse hayatını kötü etkileyeceğinin habercisi olabilir.

Kahve Falında Eşek

Kahve falında eşek uzun ve yorucu bir seyahate çıkılacağının habercisidir. Fal baktıran kişinin çıkacağı bu yolculuk kendisinin yıllardır hayalini kurduğu bir yolculuk olabilir. Eğer yolculuk esnasında dikkat edilemezse şanssızlıklar peşini kovalayabilir. Bu nedenle seyahatinizde düşünerek ve dikkatli hareket etmeniz yararınıza olacaktır.

Kahve Falında Eşek Başı

Fal sahibinin durumuna göre değişiklik göstermekle birlikte genellikle şanssızlıkların peşini bırakmadığı bir döneme gireceğinin habercisidir. Eğer etrafınızdaki insanlara karşı dikkatli davranmazsa onu üzebilecek durumlar olabilir. Eşek simgesini gördüğünüz dönemde çevrenizdeki insanlara karşı mesafeyi korumanızda fayda vardır. İkili ilişkilerde sorun yaşıyorsanız eğer inatçı olmamalı karşınızdaki insanların görüşlerini anlamaya çalışmalısınız. Bu sayede gelecekte sorunlar yaşarsanız daha kolay çözülecektir. Kahve falında eşek başı aklınızdaki fikirlere de işaret etmektedir. Kararlı biriyseniz çok iyi düşünerek adımlarınızı atmalısınız.

Kahve Falında Eşek Üstünde Adam

Fal sahibi için bir evlilik işareti olabilir. Eğer evli biriyse aile ziyareti olarak yorumlanır. Eğer uzakta beklediğiniz biri varsa yakın zamanda geleceğininde işaretidir. İş yaşamınızda çok iyi işler başarıp zirveye yükseleceğinizinde habercisidir. Kahve falında eşek üstünde adam gördüğünüz zaman önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirmenin yoluna bakmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.