Kahve Falında Gözlük Görmek

Kahve Falında Gözlük Görmek

Kahve falında gözlük görmek, fal sahibinin hoşgörülü bir yapısının olduğunu gösterir. Etrafındaki kişiler tarafından çok devilen ve anlayışı sayesinde birçok kişinin kalbini kazanan kişiyi temsil etmektedir.

Kahve Falında Gözlük

Gözlük demek bazı şeyleri daha yakından görmek ya da daha uzaktakini görmek anlamını taşır. Etrafınızda size çok yakın birisinden beklemediğiniz bir davranış görebilirsiniz. Bu çok iyi birşey de olabilir, sizi hayal kırıklığına uğratacak birşey de olabilir. Bu konuda çevrenizdeki insanların hareketlerine dikkat edin. Kendinizi korumanız gerekebilir. Kahve falında gözlük artık daha iyi görebileceğiniz gerçekleri işaret eder. Kendinize güvenmelisiniz. Gerçeklerle yüzleşmek zor olsa da iyi birşeydir.

Kahve Falında Gözlüklü Adam

Gözlüklü adam fal sahibini işaret eder. Fal sahibi kadınsa karşısına bir adam çıkacağını ve ona çok yardımı dokunacağını gösterir. Eğer bekârsa ve evlenmeyi düşünüyorsa çok iyi birisi ile tanışacağının habercisidir. Şans sizi gelip yakın zamanda bulacaktır. Eğer iş arıyorsanız devlet kurumlarından birisinde işe gireceksiniz demektir. Kahve falında gözlüklü adam kurumlara girişinizde birisi tarafından yol gösterilecek demektir.

Kahve Falında Gözlüklü Kadın

Size dua eden ve hep iyiliğinizi isteyen birisi olduğunu söyler. Kahve falında gözlüklü kadın sizin hep iyiliğinizi düşünen ve gözü üzerinizde bir tanıdığınızın olduğunu işaret eder. Bu kişi anne ya da bir sevgili olabilir. Etrafınızdaki bu kişilerin kıymetini bilmelisiniz. Eğer üzdüyseniz mutlaka özür dileyin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.