Kahve Falında Kelebek Görmek

Kahve Falında Kelebek Görmek

Kahve falında kelebek görmek, yanındaki objeler ve figürler ile daha geniş anlamlara taşınarak daha doğru bir şekilde yorumlanabilmektedir. Ancak falda görülen kelebeğin anlamı her ne şekilde yorumlanırsa yorumlansın kelebeğin ömrünün bir gün kadar kısa olması ile özdeşleştirilir. Bu neden ile fal sahibi kelebek figürünün etrafında şekillenmiş duygusal etmenler ışığında bir aşka yelken açacaksa bu aşkın kısa süreli olacağını söylemek mümkündür. Ancak kısa süreli oluşu fal sahibine acı veya mutsuzluk vereceği şeklinde yorumlanmamalıdır. Falda kelebek görmek, yaşanacak kısa ancak mutlu biten veyahut iyi bir dostluğa dönüşen bir duygusal yakınlaşmaya işarettir.

Kahve Falında Kelebek Kanadı

Kahve fincanında görülen kanat hemen her zaman özgür bir ruha ve özgürlük ihtiyacına yorumlanır ancak kelebek kanadı özgürlük ihtiyacına ek olarak naifliği ve narinliği de ifade etmektedir. Fal sahibi yakın zamanda bir özgürlük arayışı içine girecektir ancak bu yolculuğa başlamadan önce şartlarını kaldırıp kaldıramayacağını iyice tartması gerekmektedir. Kahve falında kelebek kanadı eğer tabak kısmında çıkmış ise fal sahibinin hanesinde kendisinden yaşça daha küçük bir bireyin kendi ayakları üzerinde durma isteğine yani yuvadan uçuşuna yorulmaktadır.

Kahve Falında Kelebek Anlamı

Kelebeğin fallardaki anlamı değişkenlik gösterse dahi, iyi yâda kötü herhangi bir olayın kısa vadede oluşup biteceğine etkilerinin fal sahibi üzerinde uzun süre görülmeyeceğine işarettir. Kahve falında kelebek anlamı hayatın hızlı akan bir sürecinde olunduğu, kişinin hayatını kovalaması ve kendini daha ön planda tutarak dolu geçirmesi gerektiği şeklinde yorumlanabilmektedir. Fal sahibi yakın süreçte kendisine yönelecek ve kendi için adımlar atacaktır.

Kahve Falında Kelebek Kozası

Kahve Falında Kelebek

Kahve Falında Kelebek

Kelebek kozasının falda görülmesi kesinlikle iyi ve bereketli bir döneme işarettir. Fal sahibi uzun süredir içinde bulunduğu sıkıntıları kendi iç dünyasına yönelerek çözüme kavuşturacak ve kendi kendini tedavi edecek şeklinde yorumlanır. Kahve falında kelebek kozası çıkan kişi, fiziksel ve ruhsal olarak adeta kendisinin olgunluk çağını yaşamaya bir adım mesafededir ve gerek iş gerekse aşk hayatında yolunda gitmeyen problemleri varsa dahi içsel gelişimi sayesinde çözüme kavuşacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Özge Arıkan dedi ki:

    Falımda kelebek çıktı ne anlama geliyor acaba