Kahve Falında Ok Görmek

Kahve Falında Ok Görmek

Kahve, uzun sohbetlerin vazgeçilmezidir. Bu uzun sohbetlerde kahve içildikten sonra vazgeçilmez olan bir şey daha vardır ki birçok insan için oldukça önemli bir haber kaynağıdır. Kahve falının, baktırma işini ciddi olarak önemseyen ve bu konuda eğitimler alan ya da kendi bilmiyorsa dahi parayla baktıran birçok meraklısı bulunmaktadır. Çıkan şekiller de ona göre yorum alır. Nadiren çıkan ok gibi pek çok şekil herkes tarafından yorumlanamaz.

Kahve Falında Ok

Kahve falında ok görmek sosyal ilişkiler üzerinden yorumlanır. Özellikle beklenmedik zamanda âşık olunması şeklinde yorumlanmakla birlikte ok görmek bir de beklenmedik ilişkiler kurmanız anlamını da taşımaktadır. Olumsuz yapılan değerlendirmelerde ise ok görülmesi daha çok ölüme işaret olarak düşünülmektedir.

Kahve Falında Ok ve Yay

Kahve falında ok ve yay ikilisini görmek yine aşk üzerinden yorumlanmaktadır. Falda ok ve yayı birlikte görmek sizin hayatınızın aşkına kavuşmanız anlamını taşır. Birliktelik ve evlilik olarak da yorumlanabilirler.

Kahve Falında Okçu

İçilen kahvenin telvesinde okçu görülmesi daha çok savaş anlamı taşımaktadır. Bu toplumsal bir savaş da olabilir kişisel ilişkilerinizde yaşadığınız bir savaş da olabilir. Okçu görmeniz durumunda yorum olarak yaşayacağınız bir şiddet ya da anormal bir tartışma anlamını çıkarabilirsiniz. Kahve falında okçu görmek iyi bir haber değildir.

Kahve Falında Ok Atan Adam

Baktırdığınız kahve falında ok atan adam görmeniz kısa sürede çok müjdeli haberler alacağınızı işaret eder. Beklenmedik zamanda dilediğiniz ve uzun süredir beklediğiniz bir şeye kavuşacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.