Kahve Falında Öpüşmek

Kahve Falında Öpüşmek

Kahve falında öpüşmek fal sahibi kişinin uzun zamandır beklediği ve yokluğunu derinden hissettiği bir sevdiği ile yeniden karşılaşacağını müjdelemektedir. Kahve falında öpüşmek görülen kişilerin mutluluğa giden yola emin adımlarla ilerleyeceği bilinmektedir. Kahve falı içerisinde görülen öpüşmek menfaatleri ve duyguları temsil etmektedir. Kahve falında öpüşen insan görülen kimseler kimi fal yorumcularına göre de duygusal yönden açlık çekmektedir. Kahve falında öpüştüğü görülen kişilerin yalnız olmaları durumunda yakın bir zamanda karşılarına aradıkları ve hep hayalini kurdukları aşkın çıkabilme ihtimali de yüksektir. Kahve falında öpüşme görüldüğünde fal sahibinin kendisini üzen ve umutsuzluğa iten her türlü düşünceden de sıyrılmasının vakti gelmiş demektir.

Kahve Falında Öpüşmek

Kahve falında öpüşmek fal sahibi kişinin tempolu iş hayatı içerisinde bir nebze olsun nefes alabileceğine ve sevdikleri ile birlikte güzel planlar yapabileceğine işaret etmektedir. Falında öpüşme görülen kimseler kısa ya da uzun süreli ve tatil amaçlı seyahatlere çıkabileceklerdir.

Kahve Falında Öpüşen İnsan

Kahve falında öpüşen insan figürünün de görünür olması durumunda fal sahibi kişinin platonik duygular beslediği sevdiğinden karşılık alabileceğine işarettir.

Kahve Falında Öpüşen Kuşlar

Kahve falında öpüşen kuşlar ile birlikte gözlemlendiği zaman fal sahibi kimselerin yakın bir zaman içerisinde yolculuğa çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve Falında Öpüşen Balık

Kahve falında öpüşen balık figürü ile tamamlanıyorsa aile ya da akrabalar içerisinde ayrılık yaşanacağının göstergesi olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.