Kahve Falında Örümcek Görmek

Kahve Falında Örümcek Görmek

Kahve, Türk kültürünün en önemli parçalarından biridir. Muhakkak ki kahve falı da aynı şekilde köklü bir geleneğin ürünüdür. Geleceği meraktan doğan çeşitli fallardan günlük hayatta en sık başvurulanı da kahve falıdır. Görülen her sembolün ayrı bir mesajı, ayrı bir anlamı vardır. Özellikle hayvanlar ve yiyecekler üzerinden ilerleyen, bakan kişiye göre farklı anlamlar taşıyan bir içeriğe sahiptir.

Kahve Falında Örümcek

Bakılan kahve falında örümcek şeklinin görülmesi kişinin kendine dikkat etmesi gerektiği anlamını taşır. Nitekim bakılan kahve falında örümcek, sizin kısa sürede çevrenizden biri tarafından üzüleceğinize ve kötü davranışlara maruz kalacağınıza işaret eder. Çoğunlukla tanıdık bir düşmandan gelecek olan art niyetli iftira veya arkadaşlarınızın arkanızdan sizi üzecek şekilde konuşmaları örümceğin anlamını karşılamaktadır.

Kahve Falında Örümcek Ağı

Bakılan kahve fallarında, örümceklerle beraber sıkça denk gelinen şekillerden biri de örümcek ağlarıdır. Kahve falında örümcek ağı, daha çok bir kişi tarafından zor durumda bırakılmak, işlerin çıkmaza girmesi anlamını taşımaktadır. Çevrenin uyguladığı baskı ya da düşmanca hareketleri de çağrıştırabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.