Kahve Falında Papağan Görmek

Kahve Falında Papağan Görmek

Kahve falında papağan genellikle fal sahibinin renkli bir kişiliğine, çok enerjik, sevgi dolu ve herkes tarafından sevilen karakterine işaret eder. Bu nedenle çok güzel ve mutluluk verici bir şeydir.

Kahve Falında Papağan

Fal sahibinin karşısına çıkacak fırsatları ifade eder. Hayatınızda kısa bir dönem sonra değişim olacağının habercisidir. Yeni birisi hayatınıza girebilir. Arkadaşlarınızın içinde lider konumunda olduğunuzu ve sözü dinlenen kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Ayrıca bazı yorumcular kahve falında papağanı fal sahibinin dedikodusunun yapıldığına işaret eder. Etrafınızda sizi sevmeyen düşmanlarınız olabilir. Bu konuda size zarar vermemeleri için dikkat etmelisiniz.

Kahve Falında Papağan Başı

Etrafınızda zeki ve hızlı düşünen biri olarak bilindiğinizi ifade eder. Bu zekanıza iyi gözle bakanların yanında kıskanan insanlarında olduğunun göstergesidir. Sizi kıskananların aslında size benzemek istediklerinin ancak başaramadıklarının işaretidir. Bazı yorumcular kahve falında papağan başı görmeyi yeni birisinin hayatınıza gireceği şeklinde yorumlar. Bu yeni girecek kişi çok zeki ve iş hayatında başarılı birisi olacaktır. Sizi de olumlu anlamda etkileyebilir.

Kahve Falında Papağan Gagası

Papağan renkli hayal dünyasının temsilcisidir. Hayallerinizin gerçekleşeceğini ancak gerçekleşirken sizin büyük çabalar harcayacağınızı gösterir. Etrafınızdaki insanlar tarafından çok ulaşılmaz hedeflerinizin olduğu düşünülmektedir. Fakat siz bu hedefleri insanları şaşırtarak gerçekleştireceksiniz. İleriki yaşamınızda dünya turuna çıkabilirsiniz. Hayallerinizin gerçekleşmesi için her türlü çabayı göstermeye devam edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.