Kahve Falında Şahin Görmek

Kahve Falında Şahin Görmek

Kahve falında şahin görmek, fallarda uçan herhangi bir kuş türünün, çoğunlukla olumlu haberler vereceğine inanılır. Kişinin beklediği müjdenin gelmesi olarak da yorumlanabilir. Elbette kendini belli eden ve diğerlerinden farkı olan birkaç kuşun da ayrı özellikleri bulunmaktadır.

Kahve Falında Şahin

Tuttuğunu koparan ve yırtıcı bir kuş olarak bilinen şahinin haberleri de kendine benzemektedir. Kahve falında şahin gördüyseniz iş hayatınızda almak isteğiniz ne varsa alacak ve her fırsatı çok iyi değerlendireceksiniz. Şahin, diğer yırtıcılara nazaran çok daha güçlü bir yapıya sahiptir. Bu da fal üzerinde kendini gösterecektir. Falınızda şahin şekli varsa sizi iyi haberler terfi, kıdem ya da rütbeler beklemektedir.

Kahve Falında Şahin Başı

Kahve falında şahin başı görülmesi maddi zorluklarla başa çıkmayı işaret eder. Bir süre farklı sebeplerden kaybedilen bir miktar paranın kazanılması için uğraşılması için ve zorlu bir sürecin atlatılmasını ifade eder. Şahin yorumu sizin vereceğiniz çabaya bağlı olarak olumlu ve olumsuz olarak sonuçlanacaktır. Eğer çaba sarf eder ve emek gösterirseniz olumlu sonuçlar alabileceğiniz falınızda yer edinmiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.