Kahve Falında Şapka Görmek

Kahve Falında Şapka Görmek

Kahve falının en gözde olan keşifleri, elbette olumlu sonuçlar getireceğine inanılarak bakılan keşiflerdir. Kahve falına baktıran her kim olursa olsun olumlu haberler alacağını ümit ederek baktırır. Gelecekten beklentilerden yana ya da olumsuz fikirlerden uzaklaşma amacıyla kahve fallarına bakılmaktadır. Özellikle bayanlar arasında bu konuyu kendine meslek edinmiş olanlar da bulunmaktadır. Para karşılığı ya da sohbet esnasında bakılan kahve falları içilen kahvenin en tercih edilen sonudur. Bakan kişi her ne görürse onu yorumlar. Çıkan şekil, bir şapka da olabilir bir yılan da.

Kahve Falında Şapka

Kahve falında şapka çıkması, kısa zaman sonra mesleğinizle ilgili büyük adımlar atacağınızın ve toplum nazarında itibarınızı kuvvetlendireceğinizin habercisidir. Özellikle kararsızlık yaşama durumunuz varsa bir an önce doğru kararı vereceğinizi ve istediğiniz rütbe ya da kıdeme ulaşacağınızı ifade eder.

Kahve Falında Şapkalı Adam

İçilen kahve sonunda kalan telveye farklı anlamlar yüklenerek tahminlerde bulunulmaktadır. Çoğunun gelecek bilgisi taşıdığına inanılır. Kahve falında şapkalı adam görmek ise yeni tanışılacak yabancı birine işarettir. Tanıştığınız kişi sizi maddi yüklerinizden kurtaracak bir o kadar da güçlü bir insan olacaktır.

Kahve Falında Şapkalı Kadın

Kahve falında şapkalı kadın görülmesi yardım elinin uzatılacağı ya da sizin birine yardım edeceğiniz anlamına gelmektedir. Zor bir durumla karşı karşıya kalma ve en kısa zamanda yardım ulaşması anlamına gelmektedir. Şapkalı kadın ifadesi iş terfisi ya da makam artışı olarak da değerlendirilebilir. Olumsuz bir obje değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.