Kahve Falında Şemsiye Görmek

Kahve Falında Şemsiye Görmek

Kahve falında şemsiye genellikle korunulması gereken bir tehlike olarak yorumlanmaktadır. Ancak kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Bazı insanların hayatında da güzel günlere az kaldığının işareti olarak anlaşılabilir.

Kahve Falında Şemsiye

Şemsiye genellikle fal sahibinin zor zamanlar geçirdiğini gösterir. Ancak bu zor zamanları atlatmak için yanlarında mutlaka iyi insanların olduğunu ve destek olacağını işaret eder. Kahve falında şemsiye bazı sıkıntılardan korunmayı, korunurken de etrafındakileri ihmal etmemeyi anlatır. Fal sahibi çok yardımsever birisidir.

Kahve Falında Şemsiyeli Kadın

Eğer fal sahibi erkek ve bekarsa karşısına birinin çıkacağını, bu kişinin zor bir kişiliğe sahip olduğunu söyler. Ancak kabuklarını kırıp kendinize aşık etmek sizin elinizdedir. Fal sahibi bir kadınsa kahve falında şemsiyeli kadın korunmaya muhtaç birisini işaret eder. Bu kişi çevrenizde yardıma ihtiyacı olan bir yakınınız da olabilir.

Kahve Falında Şemsiye Sapı

Eğer şemsiye ters duruyorsa hayatınızda bazı aksilikler olduğunu gösterir. Ancak kahve falında şemsiye sapı normal duruyorsa hayatınızın ileriki dönemlerinin güzel ve yolunda gideceğini işaret eder.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.