Kahve Falında Timsah Görmek

Kahve Falında Timsah Görmek

Kahve falında timsah görmek, genellikle bir uyarı niteliğinde kabul edilmektedir. Fal sahibine yakın zamanda özellikle birkaç aylık süreçte atılacak adımlarda temkinli olmayı söylemeye çalışır. Bu dönemde aceleci kararlar alınmaması ve çevredeki insanlara çok dikkat edilmelidir.

Kahve Falında Timsah Ne Anlama Gelir ?

Kahve falında timsah genellikle olumlu bir anlam içermez. Hatta bir düşmana bile işaret ettiği söylenebilir. Reel hayatta vahşi ve tehlikeli bir hayvan olan timsah kahve fincanında bu özelliklerine bağlı olarak yorumlanır. Falda timsah, fal sahibinin çevresinde tehlikeli kişiler olduğuna delalet eder. İş hayatında timsah, gerek çalışan gerekse işinin sahibi kimse için ortak yaptıkları işlerden zarar görebileceğine yorumlanır. Rakipler iş hayatını zorlaştırabilir de denebilir. Görülen timsahın ağzı açıksa fal sahibine karşı kin besleyen kimsenin hatasını kollandığına yorumlanır. Fincanda sadece timsahın ağzını görmek çevrenizde çok kıskanılan bir insan olduğunu işaret eder.

Kahve Falında Timsah Yavrusu Görmek

Kahve Falında Timsah

Kahve Falında Timsah

Kahve falında timsah yavrusu görmek fal sahibinin başına gelecek üzücü olayların arkasından güzel günlerin geleceğine delalet eder. Fal sahibinin yüksek bir hedefi varsa bu hedeflerine giden yolda daha ısrarcı, işin peşinden koşan bir tavır takınmalılardır. Fal sahibi bu süreçte kendi hedeflerinden asla şaşmamalı; karşısına çıkan engelleri dikkate almamalı ve ilerlemesine devam etmelidir. Aksi halde başarıya giden yolları kapanacaktır. Bu nedenle falda çıkan timsah yavrusunu uyarı olarak kabul edebilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.