Kahve Falında Üçgen Görmek

Kahve Falında Üçgen Görmek

Kahve fallarında geometrik şekiller de görünüşlerine göre anlamlar kazanırlar. İçi boş ya da dolu olması, şeklin tam manasıyla görünmesi oldukça önemlidir. Buna göre nitelendirilerek anlam tablosu oluşturulur. Özellikle kahve falında üçgen şekli birçok yorum yapan kişi tarafından farklı yorumlanmaktadır. Bu nedenle sağlam kaynaklardan öğrenmekte yarar var.

Kahve Falında Üçgen

Kahve içen kişilerin fincanlarında kalan telvelerle birkaç şekli yorumlama olarak tanımlanan kahve falı oldukça popüler bir hal aldı. Özellikle çıkan hayvan ve geometrik figürler yorumlanarak kişilere göre farklı anlamlar kazanmaktadır. Kahve falında üçgen ise daha çok üçüncü kişiye işaret eder. Bu illa ki bir ihanet değil farklı üçüncü şahıslar da olabilir. Bir akraba bir dost gibi. Bununla beraber farklı yorumlarda yok değil.

Kahve Falında Üçgen Bayrak

Kahve falında üçgen bayrak şekliyle karşılaşılması daha çok ikaz anlamı taşır. Yaşanılacak herhangi bir sıkıntıya karşı tedbir alma veya üçüncü şahıs uyarısı veriyor olabilir. Bunun birlikte kahve falında üçgen bayrak çıkması tehlikeli işlerde çalışan kişileri de ekstra uyarır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.