Kadınlar Duysun

Kapalı gelinlik modelleri 2017

15.08.2016
943
Kapalı gelinlik modelleri 2017

Kapalı gelinlik modelleri 2017

Havaların ısınması ile birlikte birçok çift düğün hazırlıklarına başlamaktadır. Özellikle kadınlar düğünlerinde nasıl bir gelinlik giyeceğinin stresini ve heyecanını dorukta yaşamaktadırlar. Her geçen gün artan ve çeşitlenen gelinlik tasarımları sayesinde artık kapalı gelin adayları da istedikleri gelinlik modelini rahatlıkla bulabilmektedir. Kapalı gelin adayları için tasarlanmış olan birbirinden şık gelinlikler ile birlikte düğün gününüzde muhteşem bir görünüme kavuşabileceksiniz. Dilerseniz bir kuğu gibi dilerseniz denizkızı gibi dilerseniz de prenses gibi görünebileceğiniz birbirinden zarif kapalı gelinlik modelleri 2017 yılına damgasını vurmaktadır.

Kabarık gelinlikler

Kapalı gelin adaylarının en çok tercih ettiği gelinlik modelleri arasında olan kabarık gelinlikler ile birlikte oldukça dikkat çekici ve göz kamaştırıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz. İsterseniz taşlı isterseniz de dantelli olarak tercih edebileceğiniz kabarık gelinlikler vücut hatlarınızı da muhteşem bir şekilde kapatarak sizi düğün gününüzde şahane bir görünüme kavuşturmaktadır. Hem şık hem de dikkat çekici bir görünüm yaratmak isteyen türbanlı gelin adaylarının severek ve beğenerek giyecekleri kabarık gelinlik modelleri 2017 yılının da en çok tercih edilen modelleri arasında olmayı başarmıştır.

Prenses model gelinlikler

Baba evinde prensesler gibi yaşayan gelin adaylarının severek tercih etmiş odluğu prenses gelinlik modelleri özellikle sırt kısmında yer alan bağlama detayları ile birlikte Fransız dantelleriyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. 2017 yılına damgasını vuracak gelinlik modelleri arasında yer alan prenses gelinlikler de yine kapalı gelin adaylarının rahatlıkla tercih edebileceği gelinlikler arasındadır.

Kapalı gelinlik modelleri 2017


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.