Kışa Özel Kış Kombinleri Önerileri

1.829
Kışa Özel Kış Kombinleri Önerileri

Bayanların her mevsim şık görünme isteği kış mevsiminde özel tasarımların ve kombinlerin gelişmesini beraberinde getirdi. Kış mevsiminde hem soğuk havalardan korunmak hem de şık görünmeyi sağlayacak kış kombinleri ile bayanlar işlevselliği ve şıklığı bir arada tercih edebilecek. Kış mevsimi kombinlerini mercek altına aldığımızda şu seçenekleri ön plana çıkartabiliriz.
PALTOLU KOMBİNLER
En az elbiseler kadar dikkat çekici bir detay olan paltolar kış mevsiminde kombininiz için en önemli unsurlardandır. Hem günlük tercihlerinizde hem de özel gecelerde tercih edeceğiniz palto seçeneği ile kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Günlük palto tercihlerinizde koyu ve tek renkler tercih etmeniz gerekirken özel günlerinizde yapacağınız palto tercihinde işlemeli abiye tarz paltoları seçmeniz gerekecek.

Klasik kesim bir palto tercih edecekseniz halim yaka tasarımlı ve hemen kalça altında biten modeller uygun olacaktır. Palto içerisine ise boğazlı kazak ya da işlemeli bluz tercihleri yaparak kumaş ya da kot gibi diğer türde pantolonlarla kombininizi tamamlayabilirsiniz.
KAZAK PANTOLON KOMBİNASYONU
Kışa özel kombinler oluştururken daha havalı şekilde kombin oluşturmak istiyorsanız bot ve palto seçiminde daha dikkatli olarak bu seçimlerinize uygun kazak ve pantolon tercihlerine yönelmelisiniz. Son sezonun modası işlemeli kazak ve günlük kombinleriniz için kullanabileceğiniz kazak tercihi elinizin altında hazır bulunmalı. Etek tercihi ile şık görünümünüze hava katacaksınız. Boydan bir etek tercihi kıyafetinize uzun bir palto seçeneği ekleyeceğiniz kombine uygun modelde bir bot ekleyerek mükemmel bir kıyafete kavuşacaksınız.
ÖZEL GÜNLERİNİZ İÇİN
Soğuk havalarda katılacağınız davet ya da özel toplantılar içinde katılıma uygun özel kombinler hazırlamanız gerekecek. Çanta detayı öne çıkacak olan bu seçiminizde kıyafetinizi öne çıkarmak için puf şapkalı bir palto seçeneği sizin için ideal tercih olacaktır. İç kıyafet olarak da koyu renk bir kazak yeterli olacaktır. Kazağınızın koyu renkli olması kadar tek renkli olması da zarif bir görüntü yakalamanızı sağlayacak. Bu kombin için çizme ya da bot gibi tercihlerinizi kullanabilirsiniz. Kazağınızla bot ya da çizmenizin aynı renk olmasına özen göstermeniz doğru kombini bulmanız yardımcı olacak kış kombini önerileri arasında yer alır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.